Julia Marcinkowska

i

Autor: AKPA

KIM JEST

Julia Marcinkowska jedzie na Miss International 2023. To ona będzie reprezentować Polskę

2023-10-19 9:42

Miss International to jeden z czterech największych konkursów piękności. W tym roku podczas wydarzenia organizowanego w Tokio, nasz kraj będzie reprezentować Julia Marcinkowska. Kim jest piękna brunetka? Ile ma lat? Julia pochodzi ze Ślesina i ma na swoim koncie tytuł I Wicemiss Polski 2023. Poznajcie ją bliżej.

Konkurs Miss International 2023 już 26 października. Jest to jeden z czterech największych konkursów piękności, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kandydatek i widzów. Organizowany jest od 1960 roku i póki co nie zanosi się, aby zaprzestano. Warto również wiedzieć, że w 1991 roku tytuł Miss International zdobyła po raz pierwszy Polka Agnieszka Kotlarska. Dwa lata później ten sam tytuł powędrował do kolejnej Polki - Agnieszki Pachałko i w 2021 roku do Małgorzaty Rożnieckiej. W 2023 roku w konkursie bierze udział wiele kandydatek, a wśród nich reprezentantka Polski - Julia Marcinkowska. 22-latka pochodząca ze Ślesina ma na swoim koncie tytuł I Wicemiss Polski 2023 i to właśnie ona jedzie do Tokio, by reprezentować nasz kraj w tegorocznym konkursie Miss International.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Kim jest Julia Marcinkowska?

Julia Marcinkowska to 22-latka, która nie boi się wyzwań i nie znosi nudy. Kocha podróże i górskie spacery, a w życiu stawia na rozwój. Gimnazjum ukończyła ze średnią 6,0 oraz najlepszym wynikiem egzaminów w szkole. Rozprawkę na maturze również napisała perfekcyjnie, o czym świadczy 100 proc. wynik. Jakby tego było mało, Julia ukończyła I stopień szkoły muzycznej, a dziś jest studentką trzeciego roku specjalności śpiew musicalowy na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Muzyka jest w jej sercu jest od najmłodszych lat i nie robi tego tylko w domowym zaciszu. Wicemiss ma na koncie kilka występów w programach telewizyjnych. Jako czterolatka wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", a cztery lata później widzowie mogli oglądać ją w show "Przebojowe dzieci". W 2021 roku widzowie Telewizji Polskiej mogli oglądać ją w 12. edycji The Voice of Poland, gdzie wzięła udział w Przesłuchaniach w Ciemno.

ZOBACZ TAKŻE: Angelika Jurkowianiec została Miss Polski 2023. Poznajcie ją bliżej

Sonda
Czy uważasz, że wybory miss są ustawiane?