Paweł Domagała

i

Autor: Wojciech Pędzich Paweł Domagała zagra darmowy koncert w Warszawie

Koncert

Jedyny taki koncert Pawła Domagały. Zagra całkowicie za darmo!

2024-03-05 15:27

W nadchodzący weekend, a dokładnie 10 marca 2024 Paweł Domagała da wyjątkowy koncert. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Co ciekawe, muzyk zagra całkowicie za darmo! Liczba miejsc na koncert jest ograniczona, więc każdy, kto chce zobaczyć występ artysty na żywo, powinien już teraz pobiec po darmową wejściówkę!

Paweł Domagała jest artystą niezwykle charyzmatycznym. Publiczność poznała go nie tylko za jego wielki przebój z 2018 roku „Weź nie pytaj”, ale przede wszystkim za niezapomniane kreacje aktorskie.

Paweł Domagała zagra w Warszawie

Już w najbliższą niedzielę, 10 marca, Paweł Domagała zawita w Centrum Sportu Wilanów, aby dać niezapomniany koncert. Jak się okazuje, data wydarzenia nie jest przypadkowa. Otóż 10 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Na to niesamowite wydarzenie zapraszają Burmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów Hubert Królak. Wejście na koncert jest bezpłatne, jednak, aby móc na niego przyjść należy wcześniej odebrać darmową wejściówkę. Nieodpłatne bilety można odebrać w dniach 4-8 marca 2024 w Urzędzie Dzielnicy Wilanów (ul. Klimczaka 2) w godzinach 9:00-16:0 oraz w Centrum Kultury Wilanów (ul. Kolegiacka 3) w godzinach 9:00-18:00. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc na koncert jest ograniczona.

Artysta wszechstronny

Paweł Domagała ostatnimi czasy nie próżnuje. Niedawno na rynku ukazał się singiel "Nic za złe", który muzyk nagrał wraz z Anitą Lipnicką. Fanów artysty zasmuciła wiadomość, jaką przekazał na początku roku, iż rezygnuje z udziału w kolejnej odsłonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego decyzja była spowodowana tym, iż zdecydował się poświęcić muzyce. Jeszcze w tym roku ukaże się kolejny, piąty, studyjny album Pawła Domagały, zatytułowany "Hotelowe piosenki". Z całą pewnością podczas niedzielnego koncertu nie zabraknie emocji i wzruszeń. Czy usłyszymy także premierowe utwory? O tym, będziecie mogli przekonać się, wybierając się na wydarzenie.

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw