Jarek Chłopaki do wzięcia

i

Autor: screen z YouTube/Polsat

POSZUKIWANIE MIŁOŚCI

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" szuka dziewczyny. Nie uwierzycie jakie ma wymagania!

2024-04-26 14:35

Jarek Mergner z programu "Chłopaki do wzięcia" rozstał się niedawno z żoną Gosią, którą poślubił w 2022 roku. Teraz okazuje się, że ma dość bycia singlem i poszukuje nowej miłości. Nie uwierzycie jakie ma wymagania, co do nowej partnerki.

Jarek Mergner jest zdecydowanie najpopularniejszym bohaterem programu "Chłopaki do wzięcia". To właśnie jego życie prywatne śledzili widzowie przed telewizorami, a teraz sprawdzają co się u niego dzieje w social mediach. Ostatnio było bardzo głośno o Jarku ze względu na rozstanie z żoną Gosią, z którą powiedział sobie "tak" w 2022 roku. Ich ślub cywilny można było oglądać nawet w telewizji, jednak po pewnym czasie fani mężczyzny zorientowali się, że w jego życiu miłosnym coś jest nie tak. Na jego palcu nie było widać już złotej obrączki, a dodatkowo coraz mniej mówił publicznie o swojej małżonce. Niedawno prawda wyszła na jaw i to już pewne - Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" jest kawalerem. Prawdę ujawnił jego przyjaciel Tomasz, z którym coraz częściej nagrywa filmiki, które następnie lądują na TikToku.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące wieści o Maryli Rodowicz. Nie zobaczymy jej na wielkich imprezach TVP? Wiemy co się stało

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" szuka partnerki. Takie ma wymagania

Rozstanie Jarka z Gosią, spowodowane było kłótniami o pieniądze. Mężczyzna miał być traktowany jako "skarbonka", a gdy zaczął się buntować, doszło do tego, że nie mógł wspólnie z bliskimi zasiąść przy wielkanocnym stole i musiał się wyprowadzić.

- Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - powiedział przyjaciel Jarka - Tomasz.

Jaruś Mergner z programu "Chłopaki do wzięcia" szybko otarł łzy i postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Skorzystał z pomocy swojego przyjaciela Tomka, a nawet podjął się pracy. Teraz postanowił wypełnić pustkę w swoim życiu miłosnym i poszukuje drugiej połówki, która da mu spokój i przede wszystkim szczęście. Jaka musi być jego nowa partnerka? Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma kilka wymagań, o czym powiedział w jednym z filmików na TikToku:

- No, dla mnie musi być kobieta taka rozgrzana, żeby mogli odejść wszystkie smutki, no… Ja już jestem, mieszkanko mam, papużkę mam, pieska i tylko brak kobiety […]. Chciałbym poznać taką, żebym mógł z nią chodzić gdzieś na spacery, czy wiesz, spędzać czas, a teraz to, mówię, jestem sam.

Oprócz tego Jarek Mergner chce by jego nowa partnerka, była w podobnym wieku i miała szczupłą posturę. Myślicie, że odnajdzie swoje szczęście na nowo?