Jamala

i

Autor: AKPA

Jamala z Ukrainy w Tańcu z Gwiazdami. Artystka już wcześniej była gwiazdą polskiej telewizji!

2022-07-25 15:31

Do uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami dołączyła piosenkarka z Ukrainy - Jamala. Niesamowicie popularna artystka jesienią pojawi się na parkiecie tanecznego show i wiele osób uważa, że może zajść naprawdę daleko. Jednak czy wiedziałeś, że Jamala już wcześniej była gwiazdą polskiej telewizji? Nie uwierzysz gdzie występowała!

Jamala z Ukrainy jest niesamowicie popularną piosenkarką nie tylko w swoim kraju, ale także na świecie. To ona w 2016 roku wygrała 61. Konkurs Piosenki Eurowizji organizowany w Sztokholmie, dlatego można zauważyć, że od tamtej pory jej życie mocno się zmieniło. Występowała na przeróżnych wydarzeniach, a nawet programach telewizyjnych, a teraz wystąpi w 13. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Program będzie emitowany w każdy poniedziałek na antenie Polsatu o godzinie 20:05, a pierwszy odcinek zobaczymy już 29 sierpnia. Odkąd publiczność dowiedziała się o występie Jamali w tanecznym show, wróżą jej wysokie miejsce. Powód? Nie chodzi o narodowość, lecz o fakt, że artystka ma doświadczenie w tym temacie. W ubiegłym roku Jamala występowała w ukraińskiej wersji Tańca z Gwiazdami i będąc w parze z Antonem Nesterką, zajęła dziewiąte miejsce.

Okazuje się, że nie będzie to pierwszy raz, gdy Jamala pojawi się w polskiej telewizji. Już wcześniej można było oglądać ją w naszym kraju! Gdzie i w jakim wydaniu? Tego na pewno się nie spodziewacie!

Wiktor Dyduła - Szybkie Pytania

Jamala bohaterką reklamy w Polsce

Polacy będą mogli oglądać Jamalę w naszym kraju nie pierwszy raz! Okazuje się, że piosenkarka z Ukrainy ma na swoim koncie występ z Sylwią Grzeszczak podczas festiwalu Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie, który emitowany był na TVP2, a także wystę na koncercie Lato Zet i Dwójki organizowanym w Słubicach w 2015 roku. To jednak nie koniec! Jamala została ambasadorką reklamy Plusa i można było oglądać ją w spotach reklamowych sieci komórkowej nie tylko w Ukrainie, ale również i w Polsce. Kampania reklamowa Plusa "Plus łączy Polskę z Ukrainą", skierowana była do Ukraińców, którzy mieszkają w naszym kraju. Reklamę z udziałem Jamali, możecie obejrzeć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Jamala z Ukrainy uczestniczką Tańca z Gwiazdami. Internauci 'jej udział w programie nie jest fair'

Sonda
Czy masz zamiar oglądać 14. edycję show "Taniec z gwiazdami"?