Jamala i Jacek Jeschke - Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Jamala i Jacek Jeschke - Taniec z Gwiazdami

Jamala nie powinna odpaść? Werdykt Tańca z Gwiazdami MOCNO podzielił internautów!

2022-10-04 9:17

Taniec z Gwiazdami trwa w najlepsze, a z programem w poniedziałkowy wieczór 3 października musiała pożegnać się kolejna para. Najmniej sms-ów otrzymała gwiazda Ukrainy - Jamala i jej taneczny partner Jacek Jeschke. Werdykt mocno podzielił internautów, którzy są oburzeni i uważają, że powinien odpaść ktoś inny. Mają rację?

Taniec z Gwiazdami 2022 jest już na półmetku. Za nami sześć odcinków podczas których gwiazdy pokazywały na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Tango, cha-cha, rumba i nie tylko, z odcinka na odcinek czarują niejednego widza. Finał zbliża się wielkimi krokami, a uczestnicy którzy nadal są w programie, mają możliwość walczyć o kryształową kulę. Faworytem do nagrody głównej zdecydowanie jest para jednopłciowa Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Wysokie noty zbiera także Natalia Janoszek i Rafał Maserak, a także Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Za nami sześć odcinków Tańca z Gwiazdami. Do tej pory parkiet pożegnali kolejno: Łukasz Płoszajski, Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Agnieszka Litwin i Jamala. Gwiazda, która przyjechała do nas prosto z Ukrainy decyzją widzów w poniedziałkowy wieczór 3 października, zakończyła swoją przygodę na parkiecie. Jurorzy byli zaskoczeni ogłoszonym werdyktem, a w sieci pojawiła się mnóstwo komentarzy. Jamala odpadła niesłusznie?

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Taniec z Gwiazdami - Jamala nie powinna odpaść?

Nie da się ukryć, że każdy werdykt Tańca z Gwiazdami, niesie za sobą szum komentarzy. Zazwyczaj internauci są zaskoczeni wynikami i krytykują program, uważając że jest ustawką. Według głosowania sms-owego, w poniedziałek 3 października z programem musiała pożegnać się Jamala, która otrzymała najmniej głosów od widzów. Mimo iż na parkiecie radziła sobie świetnie, na tym etapie musiała zakończyć swoją przygodę. Wiele osób uważało ją za faworytkę i przypisywało jej kryształową kulę, jednak tak się nie stanie. Po ogłoszeniu werdyktu, internauci oburzyli się. Uważają że na tym etapie z programu powinien odpaść Wiesław Nowobiliski, który mimo że jest ulubieńcem widzów, w ostatnim odcinku poradził sobie słabiej od Jamali.

- Dzisiaj powinien odpaść Wiesław a nie Jacek i Jamala

- Szok i niedowierzaniem!!!! Jamala i Jacek nie zasługiwali by odpaść!!! Według mnie powinien odpaść Wiesław i Janja przecież to jest katastrofa!!!! Byliście najlepsi!!!

- Pań Wiesław został, ale jest słabiutki, chociaż ładnie się uśmiecha, niemniej to i tak jest bardzo długo

Sonda
Taniec z gwiazdami - uważasz, że udział jednopłciowej pary to dobry pomysł?