Jakub Kowalewski

i

Autor: AKPA Jakub Kowalewski

Jakub Kowalewski - Mister Polski, wiek, wzrost, dziewczyna, model, Instagram

2022-07-13 13:00

Jakub Kowalewski to przystojny model, który w 2020 roku wygrał prestiżowy konkurs piękności, otrzymując tytuł Mistera Polski. Teraz będzie reprezentować nasz kraj, podczas konkursu Mister Supranational 2022. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o modelu, znajdziecie poniżej.

Jakub Kowalewski - Mister Polski, wiek, wzrost, dziewczyna, model, Instagram takie frazy interesują niejedną osobę. Jakub Kowalewski to model, który w 2020 roku spośród dwudziestu czterech kandydatów, okazał się tym najlepszym. Mężczyzna został uhonorowany prestiżowym tytułem Mistera Polski 2020 i tak zaczęła się jego dalsza przygoda. Biorąc udział w konkursie, przedstawiał się jako 26-latek co dzień mieszkający w Szczecinku. W jego bio mogliśmy znaleźć także informacje, że pracuje jako przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej, kocha podróże, tatuaże, modeling i oczywiście sesje zdjęciowe. Teraz okazuje się, że Jakub Kowalewski będzie reprezentował Polskę, podczas Festiwalu Piękna w konkursie Mister Supranational 2022 w sobotę 16 lipca. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Szybkie Pytania - Filip Lato

Jakub Kowalewski - wiek, wzrost

Ile lat ma Jakub Kowalewski? Model urodził się w 1995 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku świętował swoje 27. urodziny. Wiele osób interesuje również wzrost mężczyzny. Jakub Kowalewski mierzy około 182 centymetrów wzrostu.

Jakub Kowalewski - gdzie mieszka?

Jakub Kowalewski pochodzi ze Szczecinka, który leży w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie model mieszka w Warszawie.

Jakub Kowalewski - dziewczyna

Czy Jakub Kowalewski ma dziewczynę? Takiej informacji poszukuje niejedna fanka Mistera Polski 2020, która wzdycha na jego widok. Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci. Model nie wypowiada sie publicznie na temat swojego życia prywatnego.

Jakub Kowalewski - Instagram

Jakub Kowalewski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę jego imię i nazwisko lub nick @kuba.kowalewski. Model publikuje na swoim profilu zdjęcia z sesji, ale także ze swoich prywatnych podróży.

Sonda
Jakub Kowalewski Misterem Polski 2020. Uważasz, że jest przystojny?