Filip Lato

i

Autor: AKPA Filip Lato

Jak dobrze znasz piosenki Filipa Lato? Komplet punktów tylko dla najlepszych!

2022-08-12 16:05

Jesteś fanem Filipa Lato i znasz jego każdą piosenkę? Swoją wiedzę na temat kawałków artysty możesz sprawdzić rozwiązując nasz quiz poniżej. Twoim zadaniem będzie dokończyć tekst danego utworu, ale także wybrać poprawną odpowiedź do pytania. Komplet punktów zdobędą tylko najwierniejsi fani Filipa Lato!

Filip Lato to muzyk, który z wykształcenia jest prawnikiem. Widzowie mogli go poznać w 2016 roku, kiedy to pojawił się w 7. edycji The Voice of Poland. Artysta oczarował wokalem trenerów i wybierając drużynę Tomsona i Barona, dotarł do odcinków na żywo. Mimo iż jego przygoda z muzycznym talent-show zakończyła się na tym etapie, postanowił nie tracić czasu i... stał się prawdziwą gwiazdą! Nie dość, że wydał sporo fantastycznych piosenek, które wpadają w ucho i można je usłyszeć między innymi na antenie Radia SuperNova, to jeszcze zaczął pojawiać się na najpopularniejszych wydarzeniach w Polsce, takich jak Premiery w Opolu, Wakacyjna Trasa Dwójki, czy też wybory Miss Polski. To jednak nie koniec. Filip Lato wygrał 9. edycję show Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a jego występy do dziś cieszą się wysoką oglądalnością w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir z muzyczną nowością 'Andrzej'. W klipie wystąpił Filip Lato i nie tylko!

Szybkie Pytania - Filip Lato

Filip Lato - QUIZ

Filip Lato to Twój idol? Uwielbiasz jego piosenki i znasz je na pamięć? Sprawdź swoją wiedzę, na temat twórczości artysty w naszym quizie! Twoim zadaniem będzie odpowiedzieć na pytania, które znajdują się poniżej. Nie czekaj ani chwili dłużej - dobra zabawa gwarantowana!

Filip Lato - wiek, żona, życie prywatne, Niemen, wzrost, piosenki, Instagram

Jak dobrze znasz piosenki Filipa Lato?

Pytanie 1 z 9
"Ołówek weź, teraz kartkę i pisz, kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic" to słowa z piosenki:

SuperStar: Filip Lato

Listen to "Filip Lato - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.