IRA - jak dobrze znasz piosenki tego zespołu? 7/10 to najlepszy wynik!

i

Autor: ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS IRA - jak dobrze znasz piosenki tego zespołu? 7/10 to najlepszy wynik! (ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS)

IRA - jak dobrze znasz piosenki tego zespołu? 7/10 to najlepszy wynik!

2021-08-02 15:21

IRA to legendarny zespół, który bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova. Na swoim koncie mają ogromną ilość hitów, które zna i nuci cała Polska. Jednak czy kojarzycie te utwory, które przygotowaliśmy dla Was w naszym quzie? Sprawdźcie się już teraz!

Grupa IRA to niekwestionowanie jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Nie ma się co dziwić, że na ich koncerty przychodzą prawdziwe tłumy, a ich hity zna i nuci cała Polska. Wokalistą zespołu jest Artur Gadowski, który wraz ze swoimi kolegami tworzą widowiskowe show. Co roku zapraszani są na różnego typu festiwale telewizyjne. To właśnie przy ich utworach publiczność nie jest w stanie usiedzieć na miejscu. Jednak czy możecie nazwać się prawdziwymi fanami grupy IRA? Koniecznie sprawdźcie nasz quiz!

Ewa Farna: czy ja jestem muzycznym dinozaurem? [WYWIAD]

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

IRA - jak dobrze znasz piosenki tego zespołu?

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy quiz, który sprawdzi znajomość piosenek zespołu IRA. Ostrzegamy jednak, że perfekcyjnym wynikiem jest zdobycie chociaż siedmiu punktów na dziesięć możliwych! Powodzenia.

IRA - jak dobrze znasz te numery?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki: Tak jak odszedł dzień - we mnie zgasło coś