Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Nie milkną echa o stylizacji Roxie Węgiel w Opolu. Wyglądała jak milion dolarów!

2023-06-13 8:20

Roksana Węgiel idzie jak burza, a gdy wyszła na scenę w Opolu wszystkim z wrażenia opadły szczęki! 18-letnia gwiazda dwa razy zaśpiewała w opolskim amfiteatrze i miała dwie piękne stylizacje. Artystka wyglądała jak modelka z wybiegu i jak przysłowiowe milion dolarów! Przekonajcie się sami.

Nie milkną echa o stylizacji Roksany Węgiel z Opola - i nie ma się co dziwić! Kilka miesięcy temu skończyła 18 lat i co chwilę dowiadujemy się o jej sukcesach. Nowa płyta, zostanie twarzą znanej marki damskiej bielizny, hit Miasto, a także występ w Opolu! Roksana Węgiel była jedną z głównych gwiazd, która zaśpiewała na 60. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. 18-letnia gwiazda pojawiła się na scenie pierwszego dnia festiwalu i zachwyciła wszystkich nie tylko piosenkami, ale przede wszystkim tym, jak wyglądała! Roxie wyszła na scenę w piątkowy wieczór 9 czerwca i zaprezentowała się widzom TVP w dwóch kawałkach. Na samym początku wraz z innymi wokalistami zaśpiewała kawałek Marka Grechuty i choć artystka pojawiła się na scenie na samym początku festiwalu tylko przez kilkanaście sekund, to wystarczyło, by zaczęła zachwycać się nią cała Polska! Dłużej można było podziwiać Roxie nieco później, podczas jej drugiego występu, gdy zaśpiewała swoją piosenkę "Miasto".

Magdalena Ogórek zadebiutowała na Festiwalu w Opolu. Widzowie TVP ją pokochali!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roxie Węgiel - stylizacje z Opola wprawiają w osłupienie!

18-letnia Roksana Węgiel zaszalała w Opolu! Na pierwszy występ założyła czarną sukienkę z wycięciami na bokach, głębokim dekoltem i srebrnymi zdobieniami. Już wtedy ciężko było oderwać od niej wzrok, jednak to co założyła na siebie później - wprawiło wszystkich w osłupienie! Roxie Węgiel postawiła na zieloną kreację, która rzucała się w oczy. Była to sukienka z jednym rękawem i zwiewnym materiałem do samej ziemi. Nie byłoby nic spektakularnego w tej sukience, gdyby nie wycięte elementy, które podkreślały urodę i figurę osiemnastolatki. Poniżej możecie zobaczyć, jak Roxie prezentowała się w zjawiskowej zieleni. Uwaga - można się zakochać! :)

Rafał Brzozowski ostro reaguje na zarzuty o USTAWKĘ. Nie jest zaskoczony!

Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel
Listen on Spreaker.