Ignacy Błażejowski

i

Autor: AKPA Ignacy Błażejowski

Ignacy Błażejowski - wiek, utwory, wzrost, skąd pochodzi, dziewczyna, Instagram

2023-05-26 20:04

Wiele osób zastanawia się, kim jest Ignacy Błażejowski, który oczarował Polskę swoim głosem. To piosenkarz, który rozkochał wszystkich piosenką “Czekam na znak”. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Ignacy Błażejowski - wiek, wzrost
 2. Ignacy Błażejowski - skąd pochodzi
 3. Ignacy Błażejowski - dziewczyna
 4. Ignacy Błażejwoski - Mali giganci
 5. Ignacy Błażejowski - The Voice of Poland
 6. Ignacy Błażejowski - utwory
 7. Ignacy Błażejowski - Instagram

Ignacy Błażejowski - wiek, utwory, wzrost, skąd pochodzi, dziewczyna, Instagram: takie frazy są często poszukiwane przez internautów w wyszukiwarce Google. Ignacy Błażejowski to młodzieniec, który szturmem podbił polskie stacje radiowe - w tym Radio SuperNova. Wszystko za sprawą piosenki "Czekam na znak". Odprężający kawałek został wydany w lipcu  2022 roku i cały czas jest na czasie. Opowiada o uczuciach, w których łatwo się zatracić. Ignacy rozpoczął swoją przygodę z muzyką mając zaledwie 7 lat, gdy mama zaprowadziła go na lekcję śpiewu. Aktualnie młodzieniec nie wyobraża sobie życia bez muzyki, a każdą wolną chwilę spędza głównie przed fortepianem ćwicząc i komponując muzyczne nowości. Ignacy Błażejowski ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie fortepianu, a jego największą miłością jest Jazz. Artysta mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele osiągnięć, a widzowie TVP mogą kojarzyć go z The Voice of Poland. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Ignacy Błażejowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Ignacy Błażejowski? Artysta urodził się 5 października 2003 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 skończy 20 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Ignacy, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci. 

Ignacy Błażejowski - skąd pochodzi

Gdzie mieszka Ignacy Błażejowski i skąd pochodzi? Życie prywatne gwiazd zawsze ciekawi wiele osób. Okazuje się, że Ignacy urodził się w Krośnie, w województwie podkarpackim. Tam też artysta się wychowywał, jednak obecnie mieszka w Warszawie.

Ignacy Błażejowski - dziewczyna

Wiele osób zastanawia się, czy Ignacy Błażejowski jest zakochany. Artysta trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy i niestety póki co nie dowiemy się, czy jego serce jest zajęte, czy też wolne.

Ignacy Błażejwoski - Mali giganci

Ignacy Błażejowski zadebiutował na ekranie w wieku 12 lat. Właśnie wtedy w duecie z Julią Błaszczyk wziął udział w drugiej edycji programu Mali Giganci emitowanego przez stację TVN w 2016 roku. Przed jurorami programu zaprezentowali piosenkę Fly Me to the Moon - Barta Howarda, a w następnym odcinku Say Something w oryginale wykonywany przez zespół A Great Big World i wokalistkę Christinę Aguilerę. 

Ignacy Błażejowski - The Voice of Poland

Ignacy Błażejowski był także uczestnikiem muzycznego programu dla dorosłych! W 2020 wziął udział w castingu do jedenastej edycji programu The Voice of Poland emitowanego przez stację TVP2. W trakcie pierwszego etapu - przesłuchań w ciemno zaśpiewał I See Fire z repertuaru Eda Sheerana i dołączył do drużyny Edyty Górniak. W kolejnych odcinkach wygrał bitwy i nokaut, jednak jego przygoda zakończyła się na etapie ćwierćfinałów. Mimo braku wygranej Ignacy odniósł wiele sukcesów, wydał świetne kawałki i nawet wystąpił jako gość specjalny podczas finału czwartej edycji programu The Voice Kids.

Ignacy Błażejowski - utwory

Ignacy Błażejowski ma na swoim koncie wiele utworów, jednak jego najpopularniejszą piosenką jest numer "Czekam na znak". Oto inne kawałki artysty:

 • Prawa Lewa
 • Koniec
 • Odnajdę
 • To Co Mam
 • Ostatni Raz
 • Dream
 • Wiem
 • Samoloty

Ignacy Błażejowski - Instagram

Ignacy Błażejowski jest aktywny na Instagramie. Artystę znajdziecie bez problemu wpisując jego oficjalną nazwę @ignacymusic. Jego konto gromadzi ponad 13 tysięcy followersów i co ciekawe ta liczba cały czas rośnie!

Sonda
Czy podoba Ci się piosenka Ignacy - Czekam na Znak?
Listen to "Ignacy - „ Dlaczego The Voice? By móc pokazać się światu” (SuperStar)" on Spreaker.