Staruszek skradł serca internautów! Tak bawił się pod sceną w rytm i nawet kiedy będę sam

i

Autor: screen z TikTok/@tatavlogg Staruszek skradł serca internautów! Tak bawił się pod sceną w rytm "i nawet kiedy będę sam"

Staruszek skradł serca internautów! Tak bawił się pod sceną w rytm "i nawet kiedy będę sam"

2023-05-23 12:32

Wiek to tylko cyferki i udowodnił to pan, który bawił się na całego w rytm klasyka Myslovitz "I nawet kiedy będę sam". Nagrało obiegło internet i zyskało wiele ciepłych komentarzy. Kim jest staruszek, który skradł serca Polaków? Obok tego wideo ciężko przejść obojętnie.

W dzisiejszych czasach internet przepełniony jest przeróżnymi zdjęciami i materiałami wideo. To nie tylko porady na różne tematy, ciekawostki, czy nagrania z poczuciem humoru, ale także coś, co potrafi wzruszyć! Chwytające za serce treści, szybko stają się viralami w internecie i ogląda je wiele osób. Nie inaczej było w przypadku 82-letniej uczestniczki Mam Talent, która pojawiła się w 13. edycji talent show. Staruszka była najstarszą uczestniczką programu i wystąpiła przed ogromną publicznością z biesiadą. Uśmiechnięta, pełna energii i w kolorowym, góralskim stroju pokazała, że wiek to tylko liczba. Teraz to samo zrobił pewien staruszek, który na koncercie Myslovitz dał czadu bawiąc się pod samą sceną!

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy występ Blanki po Eurowizji zachwycił publiczność. Bejba śpiewali wszyscy!

Szybkie pytania - Borysewicz

Starszy pan bawi się na koncercie Myslovitz

Ten mężczyzna udowodnił wszystkim, że wiek to tylko liczba! Starszy pan udał się na koncert grupy Myslovitz i zajął miejsce w pierwszym rzędzie tuż przy barierkach. Gdy wybrzmiał klasyk i nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat publiczność szalała. Wśród młodych osób znalazł się także uroczy staruszek, który mimo wieku miał sporo energii by bawić się tuż przed sceną. Pod nagraniem, które obejrzało blisko 3 miliony osób roi się od ciepłych słów w kierunku miłego staruszka:

- i ta radość w jego oczach 🥰🥰🥰🥰

- Jak przyszłam o 20 na koncert to on już tam wytrwale się bawił, a wychodziło mu to lepiej niż nie jednemu z nas

- życzę sobie i Wam wszystkim tak pięknej starości jak ten Pan ❤️❤️❤️

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z uroczym staruszkiem, które stało się viralem w sieci. Obok tego wideo ciężko przejść obojętnie!

ZOBACZ TAKŻE: Doda w obcisłej sukience ledwo pląsa za Justyną Steczkowską. Nagranie hitem internetu!

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...