Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety?

i

Autor: Materiały prasowe organizatora Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety?

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety?

2021-07-01 15:16

Najlepsi polscy tenisiści wspierają Akademię Przyszłości! Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz rozegrają pokazowy mecz na otwarcie Turnieju BNP Paribas Poland Open – jedynego odbywającego się w Polsce turnieju WTA 250, dzięki któremu światowy tenis wraca do kraju. Event ma wymiar charytatywny – dochód ze sprzedaży biletów oraz aukcji, w której będzie można wylicytować singlowy tie-break z Igą i Hubertem, zostanie przekazany na rzecz pracy z dziećmi z Akademii Przyszłości.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy? Czy są bilety? Wydarzenie odbędzie się na wybudowanym specjalnie na tę okazję Korcie Centralnym, który powstaje na terenie Klubu Tenisowego Arka w Gdyni. Na korcie naprzeciw siebie staną dwie pary zawodników – Iga Świątek wraz z Marcinem Matkowskim oraz Klaudia Jans-Ignacik wraz z Hubertem Hurkaczem. Mecz gry mieszanej poprzedzi rozmowa z Igą i Hubertem, którzy już za niedługo udają się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz specjalny trening dla dzieci prowadzony przez naszych tenisistów.

Iga Świątek ambasadorką akcji "Dobra Drużyna PZU"

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Kiedy?

Na fanów kortu i mądrego pomagania czeka dodatkowo aukcja, w której można wygrać singlowy tie-break z Igą i Hubertem, do rozegrania w dniu otwarcia turnieju. Zarówno dochód z licytacji, jak i sprzedaży biletów trafi na rzecz Akademii Przyszłości. Zgromadzone fundusze będą przeznaczone na działania Akademii w roku szkolnym 2021/2022 w wybranych miastach w Polsce. Dzięki temu dziesiątki dzieci będą mogły uczestniczyć w całorocznym programie, który ma za zadanie zbudowanie w nich wiary w siebie i rozwijanie potencjału każdego z nich. Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają we wtorek, 13 lipca 2021 roku.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają mecz dla dzieci. Bilety

Bilety na to wyjątkowe charytatywne wydarzenie czekają na wszystkich chętnych na portalu e-bilet.pl.