High League 4 - kiedy jest? Jak wygląda karta walk? [DATA, GODZINA, MIASTO, BILETY]

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 4 - kiedy jest? Jak wygląda karta walk? [DATA, GODZINA, MIASTO, BILETY]

High League 4 - kiedy jest? Jak wygląda karta walk? [DATA, GODZINA, MIASTO, BILETY]

2022-09-17 18:00

Przed nami czwarta gala freak-fightowych pojedynków, której włodarzem jest raper Malik Montana. Jak wygląda karta walk na High League 4? Kiedy i o której godzinie odbędą się walki zawodników i gwiazd internetu? Najważniejsze informacje na temat czwartej odsłony sportowego wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. High League 4 - DATA, MIEJSCE, GODZINA
  2. High League 4 - KARTA WALK
  3. High League 4 - BILETY

High League 4 - kiedy jest? Kto walczy na High League 4? Pojedynki gwiazd internetu i zawodników ze sportowego świata, zyskują w ostatnim czasie na popularności. Tyczy się to nie tylko federacji Fame MMA, ale także High League, dzięki której widzowie mogli obejrzeć już trzy ekscytujące gale. Pierwsza odbyła się 28 sierpnia 2021, druga 5 lutego 2022, natomiast trzecia miała miejsce 4 czerwca. Nie zabrakło zaskoczeń, trzymających w napięciu starć, a także w przerwach koncertów najpopularniejszych muzyków. Wielkimi krokami zbliża się czwarta odsłona High League, na którą z niecierpliwością czeka wiele osób. Kiedy i o której godzinie oglądać High League 4? Kto pojawi się w oktagonie?

Super Sport odc. 3

High League 4 - DATA, MIEJSCE, GODZINA

Kiedy jest High League 4? Czwarta gala Malika Montany odbędzie się w sobotę 17 września 2022 roku. Walki gwiazd internetu, a także innych znanych osób, odbędą się w Gliwicach. O której godzinie zaczyna się High League 4? Start wydarzenia nastąpi najprawdopodobniej o godzinie 20:00 i co ciekawe, będzie to ostatnia gala HL w 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?

High League 4 - KARTA WALK

Kto walczy na High League 4? Karta walk powoli jest ujawniana! Wiemy już, że w oktagonie odbędzie się rewanż Natsu vs. Lexy Chaplin, zawalczy Maja Staśko, a także będziemy świadkami pojedynku Artura Szpilki z Denisem Załęckim.

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - KARTA WALK. Kto walczy 17 września? [PEŁNA KARTA WALK]

High League 4 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na High League 4? Sprzedaż wejściówek ruszyła. Bilety na High League 4 dostępne są na stronie eventim.pl. Ceny zaczynają się od 79 zł. To jednak nie koniec. Dostępne są także bilety VIP w cenie 1 299,00 zł lub 1 399,00 zł. Wstęp na galę możliwy jest od 7-go roku życia - tylko z opiekunem, natomiast wstęp samodzielny zaczyna się już od 13-go roku życia.