High League

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League

High League 3 - WYNIKI wszystkich walk. Kto wygrał 4.06.2022?

2022-06-04 23:19

Wyniki wszystkich walk na High League 3 interesują wiele osób, które nie mogą obejrzeć sportowej gali na żywo. Kto wygrał na High League 3? Jakie są wyniki sobotnich walk 4.06.2022? Najważniejsze informacje dotyczące przebiegu gali znajdziecie w poniższym artykule.

High League 3 - WYNIKI wszystkich walk. Kto wygrał 4.06.2022? Wyniki trzeciej gali High League, interesują wiele osób, które nie mogły z jakiegoś powodu obejrzeć na żywo sportowego wydarzenia. Przypomnijmy, że High League to gala, która powstała z inicjatywy rapera - Malika Montany. Jej debiut miał miejsce 28 sierpnia 2021 roku, a w oktagonie pojawiły się wtedy gwiazdy internetu i nie tylko! Tym razem widzowie zobaczą w oktagonie Roberta Burneikę, który zmierzy się w przedostatnim pojedynku z Robertem Orzechowskim, Marcina Dubiela z Alberto, a także Kamila Kossakowskiego który stanie twarzą w twarz z Łukaszem Wdowiakiem, z kanału Lukas TV. Nie zabraknie też pojedynków pań. Kto wygrał 4.06.2022? Jeśli chcecie poznać WYNIKI High League 3, zerknijcie poniżej.

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?

High League 3 - WYNIKI. Kto wygrał 4.06.2022?

High League 3 wyniki walk na żywo 4 czerwca znajdziecie dokładnie w tym miejscu. Kto wygrał walki na High League 3? Lista zwycięzców będzie na bieżąco aktualizowana w tym artykule, po każdym pojedynku. Wygrany zawodnik zostanie wyróżniony pogrubioną czcionką.

  1. Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński
  2. Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
  3. Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski
  4. Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid Crazy Załęcki
  5. Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
  6. Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn (walka odwołana)
  7. Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa
  8. Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika
  9. Alberto Simao - Marcin Dubiel
Smolasty (Szybkie Pytania)