Helena Vondrackova

i

Autor: AKPA Helena Vondrackova

WPADKI GWIAZD

Helena Vondrackova zaliczyła wpadkę na koncercie TVP. Widzowie byli w szoku!

2023-06-26 13:13

Helena Vondrackova często gości na koncertach organizowanych przez Telewizję Polską i tak było również teraz, gdy czeska artystka pojawiła się na letnim koncercie "Lato z Naszą Telewizją - Bądźmy razem". Choć uwiodła publiczność swoim głosem, zaliczyła potężną wpadkę na scenie! Był playback, ale przy tym co wydarzyło się później to pikuś.

Helena Vondrackova jest ulubienicą polskiej publiczności - w końcu nie bez powodu pojawia się na koncertach organizowanych przez TVP. Tak było również i tym razem. 76-letnia piosenkarka pojawiła się na koncercie "Lato z Naszą Telewizją - Bądźmy razem", który odbywał się w niedzielę 25 czerwca 2023 roku w Łowiczu. Oprócz niej, widzowie mogli zobaczyć na scenę także Edytę Górniak, Marylę Rodowicz, czy też Fancesco Napoli. W Łowiczu była także Blanka, która zdecydowanie skradła całe show i została najcieplej odebrana przez publiczność zgromadzoną pod sceną. Jednak jak to w przypadku koncertów na żywo bywa, zdarzyły się także wpadki, jednak najgłośniej komentowana jest ta z udziałem Heleny Vondrackovej w roli głównej.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka dała czadu na koncercie TVP. Postawiła na odważną kreację!

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Helena Vondrackova

Gdy czeska artystka wyszła na scenę, dało się zauważyć, że śpiewanie w Łowiczu nie szło jej w parze z mimiką i ruchami. Vondrackova zaśpiewała przed publicznością z playbacku i niestety nie pomogło jej również to, że jako tła użyła nagrania z lat 70. To jednak nie koniec. Prawdziwa wpadka zadziała się podczas pozdrowień fanów zgromadzonych pod sceną. Vondrackova rzucając miłe słowa pomyliła nazwy miejscowości i zamiast nazwy Łowicz użyła nazwa Łódź, co publiczność od razu wychwyciła. Tuż przed końcem występu czeska artystka zdołała zaliczyć jeszcze jedną wpadkę, bowiem pomyliła słowa swojej piosenki i gdy się zorientowała, jej mina była dosyć niezręczna.

Cóż, każdemu może się zdarzyć! Poniżej możecie zobaczyć występ Heleny Vondrackovej na koncercie organizowanym przez TVP.

Sonda
Czy znasz piosenki Heleny Vondrackovej
Listen on Spreaker.