Gwiazda zespołu Topky zdradziła, jaki jest jej stosunek do alkoholu. Jedna rzecz może szokować

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

WYZNANIE PIOSENKARKI

Gwiazda zespołu Topky zdradziła, jaki jest jej stosunek do alkoholu. Jedna rzecz może szokować

2023-07-19 13:06

Paula Karpowicz z zespołu Topky dzieli się na bieżąco na Instagramie zdjęciami i filmami ze swojego życia. Wokalistka ma też bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. W sieci obserwuje ją prawie 230 tysięcy osób. Ostatnio jeden z followersów zapytał piosenkarkę o jej stosunek do alkoholu. Ta odpowiedź zaskakuje.

Paula Karpowicz wyznała, co sądzi o alkoholu

Zespół Topky ma w ostatnich miesiącach bardzo dobrą passę. Nowe piosenki formacji stają się wielkimi hitami, a ostatnio Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska nagrały nowy numer z Ronniem Ferrarim. Utwór "Zatańcz ze mną" odtworzono w sieci już ponad 1,2 mln razy! A same wokalistki nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Angelikę Żmijewską obserwuje na Instagramie ponad 130 tys. osób, a Paula Karpowicz może pochwalić się 229 tys. obserwujących. Dziewczynom pomaga w tym nie tylko piękna uroda i talent, ale i regularny kontakt z fanami. Ci na bieżąco mogą śledzić, co słychać w życiu ich ulubionych wokalistek. Zdarza się, że dziewczyny dają też możliwość zadawania sobie pytań. Ostatnio na Instagramie Pauli Karpowicz fani mogli wpisywać twierdzenia, na które piosenkarka miała odpowiadać słowem "prawda" lub "fałsz". Jeden z obserwujących zapytał: Pijesz czasami alkohol? To pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Piosenkarka zespołu Topky o wódce

Paula Karpowicz zdradziła na swoim Instagramie, że na co dzień nie pije alkoholu wcale. Gwieździe sporadycznie zdarza się natomiast napić wina. Zaskakiwać może z kolei jej wypowiedź nt. czystej wódki. Okazuje się, że piosenkarka... nigdy jej nie piła! Wokalistka nie wyjawiła jednak, czy jest to spowodowane smakiem tego napoju czy innymi względami. W odpowiedzi na pozostałe pytania gwiazda zdradziła też m.in., że uwielbia swoich fanów i jest szczęśliwa z tego, co osiągnęła w życiu. Trudno się dziwić!

Największe przeboje disco polo lat 90. - dokończ teksty piosenek!

Pytanie 1 z 8
Bayer Full śpiewali o majteczkach w...
Źródło: Gwiazda zespołu Topky zdradziła, jaki jest jej stosunek do alkoholu. Jedna rzecz może szokować