Gwiazda disco polo odsłoniła dekolt. Nicki Queen pokazała ZA DUŻO?!

i

Autor: screen z Instagram/@nickiqueen_official Gwiazda disco polo odsłoniła dekolt. Nicki Queen pokazała ZA DUŻO?!

Gwiazda disco polo odsłoniła dekolt. Nicki Queen pokazała ZA DUŻO?!

2022-11-16 16:41

Artystka disco polo Nicki Queen zdecydowała się na odważny krok. Blondynka, która była także w Love Island opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, na którym pozuje w fikuśnym staniku z piór. W oczy zdecydowanie rzuca się jej głęboki dekolt, który wprawił wielu fanów piosenkarki w osłupienie. Nicki Queen pokazała za dużo?!

Nikt nie słucha, a każdy zna. Mowa o disco polo, które w branży muzycznej radzi sobie w ostatnim czasie świetnie, podobnie jak popowe kawałki. Choć jest wielu artystów mężczyzn, to fani polskiej muzyki nie mogą narzekać także na gorące wokalistki, które zachwycają nie tylko głosem, ale również swoim urokiem osobistym. Jedną z takich gwiazd jest Alicja Kolasińska, która w show-biznesie figuruje jako Nicki Queen. Blondynka dała się poznać wszystkim za sprawą piosenek disco polo, które wykonuje, ale to nie wszystko! Celebrytka próbowała zdobyć popularność na kilka sposobów, występując między innymi w telewizyjnych produkcjach takich jak: Ex na plaży, Najgorszy kucharz, Damy i wieśniaczki, czy też w Love Island. Wyspa miłości. W przeszłości Alicja próbowała także swoich sił w konkursach piękności, dlatego nic dziwnego, że dzisiaj ciężko oderwać od niej wzrok!

Sylvia Novak - Ten aktor całuje najlepiej [Szybkie Pytania]

Nicki Queen kusi głębokim dekoltem 

W ostatnim czasie wiele wokalistek decyduje się na odważne zdjęcia, odsłaniające ciało. Etna odsłoniła biust w słusznej sprawie, a jej fani oniemieli. Gorzej było w przypadku Marzeny Rogalskiej, czy też Madonny, które pokazując biust wywołały burzę w sieci. Podobny krok postanowiła zrobić Nicki Queen. 28-latka zamieściła na swoim Instagramie fotkę, na której ubrana jest w imprezowy look. Uwagę przykuwa jej głęboki dekolt. Gorące zdjęcie rozgrzało fanów, którzy zasypali ją komplementami:

- Czy ja Ci już wspominałem, że jesteś po prostu CUDOWNA?!

- Laska ❤️?

- Śliczna