Gumowy kurczak

i

Autor: screen z YouTube/Tribbs, TikTok/@buraczek990

Gumowy kurczak "śpiewa" sampel Krzysztofa Krawczyka. Ostatni raz zatańczysz ze mną to hit internetu!

2022-07-28 16:00

Jeden z największych przebojów Krzysztofa Krawczyka, został odświeżony przez Tribbsa i Kubańczyka, w efekcie czego powstał cover Ostatni raz zatańczysz ze mną. Nowość obiła się szerokim uchem w sieci i doczekała się wielu virali, przeróbek, a nawet "zaśpiewał" ją gumowy kurczak. Nagranie stało się hitem internetu!

Ostatni raz zatańczysz ze mną zagrane na... gumowym kurczaku - czego to nie wymyślą! Jesteście w szoku? My również! Gumowy kurczak to zabawka, która wydaje piszczące dźwięki gdy się ją naciska. Z pozoru niewinna rzecz, jednak ktoś wpadł na pomysł by zrobić z niej prawdziwą gwiazdę internetu. Gumowy kurczak już nie raz "śpiewał" znane hity, jak na przykład muzyczny przebój z 2020 roku Górą Ty, który wspólnie stworzyli bracia Golec, Gromee i Bedoes. Teraz przyszła pora na numer Ostatni raz zatańczysz ze mną, którą zdecydowali się odświeżyć w 2022 roku Tribbs i Kubańczyk. Tribbs, czyli Mikołaj Trybulec to znany polski producent muzyczny, który mimo młodego wieku pokusił się już o zrobienie coverów takich kawałków jak: Bal wszystkich świętych - Budki Suflera czy też Smak słów zespołu Goya.

Szybkie Pytania Kamil Bednarek

Ostatni raz zatańczysz ze mną - gumowy kurczak

Na świecie istnieje wiele nietypowych instrumentów na których niejedna osoba potrafi zagrać dany kawałek i jak się okazuje, gumowy kurczak też należy do tego grona! Pewien internauta udowodnił wszystkim, że zabawka, bądź jak kto woli - gryzak dla psa, też potrafi być gwiazdą internetu. Tym razem gumowy kurczak "wziął na warsztat" najświeższą wersję hitu Krzysztofa Krawczyka - Ostatni raz zatańczysz ze mną, któremu nowe brzmienia nadał Tribbs wraz z Kubańczykiem. Poniżej możecie posłuchać, jak kurczak daje czadu. Niektórzy twierdzą nawet, że to lepsze niż oryginał!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Narożny fanem Krawczyka. Zaśpiewał cover jego piosenki i oczarował internautów!

- ten kurczak ma większy talent ode mnie ?

- śpiewa lepiej ode mnie?

- Dobre to ??

- Najlepsze co dzisiaj usłyszałam

Z jakich miast pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 11
Gdzie mieszka Marcin Miller?