Gosia Andrzejewicz

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Gosia Andrzejewicz przeżyła chwile grozy przed koncertem w TVP. Ledwo zdążyła na scenę!

2023-08-11 11:30

Przerażenie w głosie, stres by nie zawieść fanów,, niewiedza co dalej. Właśnie to czuła Gosia Andrzejewicz przed koncertem dla widzów Telewizji Polskiej. W ubiegły weekend artystka gościła w Zamościu na Roztańczonej Polsce gdzie dała czadu. Jak się teraz okazało, do jej występu mogło nie dojść!

Gosia Andrzejewicz to piosenkarka, której hity gościły kilkanaście lat temu na playliście dorosłych, ale i młodzieży. Jej piosenki o miłości i o zranieniu, trafiały w serce niejednego słuchacza i były życiowym mottem. Na jakiś czas artystka zniknęła ze sceny, jednak nie trwało to bardzo długo. Gosia Andrzejewicz powróciła z muzycznymi nowościami, a nawet wystąpiła w programie Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mimo powrotu na scenę, fani nie mogli oglądać jej na wielkich koncertach transmitowanych w telewizji. Wszystko zmieniło się w 2023 roku, kiedy to artystka została zaproszona na Roztańczoną Polskę do Zamościa. To właśnie tam po 10 latach przerwy od koncertowania w telewizji, dała czadu na scenie, a do jej piosenek bawił się każdy.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Gosia Andrzejewicz zatrzaśnięta w hotelu

Koncert Roztańczona Polska w Zamościu, przeszedł już do historii. Wśród wielu artystów, pojawiła się oczywiście Gosia Andrzejewicz, której występ oczarował widzów przed telewizorami, jak i tych przed sceną. Artystka zaśpiewała kawałek "Wielbicielka", "Otwórz oczy" i "Na zawsze". Teraz okazuje się, że do jej występu mogło nie dojść, a wszystko przez to, że zatrzasnęła się w hotelowym pokoju. Gosia Andrzejewicz udostępniła nagrany filmik, na którym przerażonym głosem panikuje, że nie zdąży na scenę. Choć nagranie brzmi bardzo groźnie, artystka wydostała się z zatrzaśniętego pokoju i udała się na scenę na Rynku w Zamościu. 

Poniżej możecie zobaczyć wideo, na którym słychać głośne przerażenie Gosi Andrzejewicz. Zatrzaśnięte drzwi mocno ją zestresowały.

- Tuż przed moim koncertem w telewizji zdarzyła się straszna historia… Drzwi w moim pokoju hotelowym się zacięły..mój show i wielki powrót do telewizji mógł się nie odbyć… sami zobaczcie jak to wyglądało - napisała Gosia Andrzejewicz na swoim Instagramie.

Sonda
Gosia Andrzejewicz - jesteś fanem jej twórczości?