Marcin Miller

i

Autor: AKPA Marcin Miller

Góralskie kolędowanie 2022 - kto wystąpi na wigilijnym koncercie w TV? [GWIAZDY]

2022-12-24 15:15

Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami, czyli góralskie kolędowanie w Telewizji! Wigilia to wyjątkowy dzień, a umilą nam ją gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Już 24 grudnia usłyszymy najpiękniejsze kolędy i świąteczne piosenki, dlatego warto wiedzieć, kto pojawi się na scenie. O której godzinie jest koncert Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami? Sprawdźcie szczegóły.

Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami, czyli góralskie kolędowanie. Kto wystąpi na koncercie 24 grudnia 2022? O której godzinie oglądać kolędy w TV? Najpiękniejszy dzień w roku, czyli Wigilia wypada w sobotę 24 grudnia. To wyjątkowy czas, gdy rodziny spotykają przy wspólnym stole i celebrują piękno zimowych świąt. Na stole znajdują się tradycyjne potrawy wigilijne, a choinkę zdobią lśniące światełka i urocze bombki. Do wigilijnej tradycji zalicza się też kolędowanie. Niektóre polskie rodziny robią to przy stole, jednak ci którzy nie lubią śpiewać, mogą posłuchać ich w telewizji. Idealną okazją będzie wigilijny koncert Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami. Kto wystąpi na góralskim kolędowaniu w TV?

Mix świąteczny - SuperNova

Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami - GWIAZDY

Kto wystąpi na góralskim kolędowaniu "Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami"? Podczas muzycznego wydarzenie usłyszymy znane kolędy takie jak: Przybieżeli do Betlejem, Wśród nocnej ciszy, Gdy się Chrystus rodzi, Cicha noc, Gdy śliczna panna i nie tylko! Na scenie podczas góralskiego kolędowania w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, zaśpiewają między innymi:

Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami - TRANSMISJA, GODZINA

Gdzie oglądać góralskie kolędowanie "Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami"? Najpiękniejsze kolędy w góralskich aranżacjach wybrzmią w Wigilię 24 grudnia 2022 roku o godzinie 12:00 w Polsacie, o 16:30 i 21:30 w Disco Polo Music i w Polo Tv o godzinie 20:00.

Sonda
Lubisz Święta Bożego Narodzenia?