Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule. O co chodzi?

i

Autor: Kadr z filmu SPEŁNIŁEM SWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE Z DZIECIŃSTWA! z kanału Karol Friz WIśniewski Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule. O co chodzi?

Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule. O co chodzi?

2021-06-21 15:50

Karol Friz Wiśniewski wraz ze swoją dziewczyną Weroniką Wersow Sową wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Na początku swojej podróży odwiedzili MIami, gdzie byli świadkami walki Logana Paula. Okazuje się jednak, że polski Youtuber miał ćwiczenia w specjalnej kapsule. Czy to oznacza, że Friz poleci w kosmos?

Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule. O co chodzi? Karol Friz Wiśniewski uwielbia robić niespodzianki swoim przyjaciołom z Ekipy. Ale stara się także spełniać swoje marzenia. Jednym z nim postanowił podzielić się ze swoimi fanami w najnowszym materiale wideo opublikowanym na kanale. Przypomnijmy, że 26 czerwca 2021 roku, na rynku pojawi się album Ekipa - Sezon 3. Tego samego dnia również miał odbyć się koncert, ale Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Znamy nową datę, oraz premiera najnowszego singla Youtuberów. Karol ujawnił, że będzie to teledysk, w którym wzięła udział również Roksana Węgiel. Co Friz i Wersow robią w Stanach Zjednoczonych? Czy influencer poleci w kosmos?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule

Karol Friz Wiśniewski i jego dziewczyna Weronika Wersow Sowa są w Stanach Zjednoczonych od początku czerwca 2021 roku. W najnowszym materiale wideo, który został opublikowany w sobotę, 19 czerwca 2021 roku, Youtuber poinformował, że w USA oprócz odpoczynku i zwiedzenia postanowili również nagrać teledysk do numeru z płyty Ekipa - Sezon 3. Friz postanowił także spełnić marzenie z dzieciństwa. Wiele fanów Karola myślało, że influencer przygotowuje się do lotu w kosmos, ponieważ pojawił się na specjalnym szkoleniu. Friz marzył żeby w dzieciństwie o tym, aby zostać astronautom. Postanowił wybrać się do firmy Zero G w Stanach Zjednoczonych, która oferuje lot paraboliczny. Najpierw bardzo wysoko leci, a następnie szybko spada. W trakcie tej atrakcji, którą zafundował sobie influencer, najpierw mógł poczuć się jak na Marsie, Księżycu, a w trzecim etapie w kabinie samolotu wprowadzono stan nieważkości.

Źródło: Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule. O co chodzi?