Farma

i

Autor: AKPA

Programy

Farma 3: Jak będzie wyglądał finał? Od czego będzie zależała wygrana?

2024-02-21 15:28

Kto zajmie miejsce Gabriele Dadeja, Urszuli Karpały i Tomasza Wędzonego z poprzedniej edycji i trafi do wielkiego finału? Renia i Margaret, które są największymi faworytkami widzów? Neutralny Seweryn? A może kontrowersyjna Amanda, która podpadła już niemal wszystkim farmerom? Decyzja, w ogromnym stopniu, będzie zależała od fanów programu!

Finał trzeciej edycji Farmy zbliża się wielkimi krokami. Choć przed uczestnikami jeszcze kilka ważnych decyzji, od których zależeć będzie skład ostatniego odcinka, to emocje sięgają już zenitu. Pozbawieni dostępu do prądu, bieżącej wody, telefonów czy Internetu farmerzy mieszkają ze sobą już od kilku tygodni. To sprawiło, że wywiązały się między nimi szczególne więzi. Znakomitym przykładem jest m.in. sojusz Amandy i Marty, który miewa swoje wzloty i upadki, relacja Marcina i Tobiasza, którzy przez długi czas kierowali się zasadą "braci się nie traci" czy zmiana Margaret, która pomimo zrażenia się do płci przeciwnej, znakomicie dogaduje się z farmerami. Uczestników czeka jeszcze kilka trudnych pojedynków, zadań i nominacji wyłaniających tych, którzy będą musieli spakować swój tobołek i pożegnać się z programem. Każdy z nich wie jednak, że jest o co walczyć, ponieważ stawka jest niezwykle wysoka, dlatego farmerzy robią wszystko, by jak najdłużej zostać na gospodarstwie.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Farma 3 - finał

Finał Farmy 2024 będzie miał miejsce 1 marca. To właśnie wtedy poznamy uczestnika, który zgarnie tytuł trzeciego Super Farmera, Złote Widły oraz 100 tysięcy złotych. Jednak zanim to nastąpi, na podstawie głosowań i eliminacji, poznamy trójkę finalistów, którzy trafią do ostatniego odcinka. Takie zasady obowiązywały w dwóch poprzednich edycjach i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek w tym temacie miało się zmienić. Od tego momentu wszystko będzie już w rękach widzów. O tym, kto zgarnie nagrodę zadecydują widzowie poprzez głosowanie SMS. Finał odbędzie się na żywo, w warszawskim studiu. Kto wygra program Farma 3? Choć widzowie mają już swoich faworytów, to o tym, czy ich typy się potwierdzą przekonamy się dopiero podczas finału, który podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, emitowany będzie na żywo.