Farma 3: Marcelina, Ilona, Szymon

i

Autor: AKPA

UCZESTNICZKI SHOW

Farma 2024 - obsada. Wiemy kim są uczestnicy trzeciej edycji show

2024-01-11 9:22

Na Farmie nie ma nudy. Uczestnicy dbają o zwierzęta, uprawiają warzywa i owoce, a także mają styczność z niecodziennymi dla nich zadaniami. Przed nami trzeci sezon reality-show, w którym będzie toczyć się rywalizacja pełna przyjaźni, intryg i niespodzianek. Kto wygra 100 tysięcy złotych i zdobędzie tytuł "Super Farmera"? Uczestnicy są już znani.

Farma powróciła z 3. sezonem! Kogo zobaczymy w nowej edycji programu? Uczestnicy Farmy 2024 są już znani. Osiem kobiet, do których później dołączają też mężczyźni, nagła zmiana otoczenia, natura, świeże powietrze i wiele wyzwań. Właśnie tak można opisać reality-show Polsatu, które od poniedziałku 8 stycznia zagości na antenie Polsatu. Praca na roli i w gospodarstwie, wcale nie jest taka łatwa jakby mogło się wydawać. To nie dość, że ciężka fizycznie praca, to jeszcze przełamywanie swoich słabości. Nie jest łatwo, ale ci którzy zgłaszają się do programu, przeżywają niesamowitą przygodę. W nowej, trzeciej edycji programu Farma, w roli prowadzących ponownie zobaczymy Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską. Na Farmie nie zabraknie także uwielbianego przez widzów Szymona Karasia, który zawsze obdarowuje zwierzaki ciepłem i dobrym sercem. Kto bierze udział w programie? Uczestnicy Farmy 3 są już znani.

Farma 3 uczestniczki. Zobacz ich prywatne zdjęcia!

Farma - obsada 3. sezonu [UCZESTNICY]

Uczestnicy Farmy 2024 poszukiwani są przez wiele osób. Kogo zobaczymy w 3. edycji show? W nadchodzących odcinkach widzowie Polsatu poznają zupełnie nowych uczestników, którzy będą musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale na pewno będzie to niezapomniana przygoda. Oto uczestnicy Farmy 3:

  • Magdalena Żuchowska (zawodniczka MMA, 32 lata)
  • Amanda Bokisz (barberka, 31 lat)
  • Marta Suwińska (właścicielka firmy kosmetycznej, 33 lata)
  • Daria Borkowska (stylistka paznokci, 28 lat)
  • Małgorzata Mikulska „Margaret” (właścicielka salonu fryzjerskiego, 40 lat)
  • Renata Zalewska (właścicielka firmy drobiarskiej, 49 lat)
  • Kamila Rolak (studentka aktorstwa i kryminologii, 25 lat)
  • Angelika Kałużna (pracownik logistyczny, 25 lat)
  • Tobiasz Baraniak (manager kreatywny w agencji eventowej, 28 lat)
  • Marcin Jeliński (bezrobotny, 31 lat)

Program Farma emitowany jest w Telewizji Polsat od 8 stycznia. Transmisja premierowych odcinków od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.