Eurowizja Junior 2021: na tej scenie wystąpi Sara James! La Seine Musicale robi wrażenie!

i

Autor: Screen z profilu instagram https://www.instagram.com/junioreurovisionofficial/ Eurowizja Junior 2021: na tej scenie wystąpi Sara James! La Seine Musicale robi wrażenie!

Eurowizja Junior 2021: na tej scenie wystąpi Sara James! La Seine Musicale robi wrażenie!

2021-12-16 9:17

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. W Paryżu trwają próby przed finałem, który wyłoni zwycięzce tego prestiżowego konkursu. Młodzi wokaliści już oswajają się z multimedialną sceną w stolicy Francji. Zobaczcie jak wygląda miejsce, w którym wystąpi Sara James!

Eurowizja Junior 2021: na tej scenie wystąpi Sara James! La Seine Musicale robi wrażenie! To będzie jedna z największych imprez 2021 roku. Przez kilka dni była budowana multimedialna scenia w La Seine Musicale. Ma oddawać charakter Paryża, czyli miasta świateł. Z boku sceny zobaczymy wyjątkowe antresole, na których będą czekały delegacje na swój występ. Dwie konstrukcje przypominające mosty w Paryżu prowadzą ze sceny prosto do green roomu. Samo widowisko w La Seine Musicale będzie mogło śledzić 3250 osób. Powierzchnia sceny to 375 metrów kwadratowych, a jej wymiary to 20 na 30 metrów. Za to aż 7 metrów wysokości ma multimedialny ekran, który stanie w tle sceny.

Eurowizja Junior 2021: kiedy próby ma Sara James? Gdzie i o której oglądać? [PROGRAM]

SuperNova LIVE: Magda Bereda z największymi hitami! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2021: La Seine Musicale robi wrażenie!

Sam projekt sceny w La Seine Musicale kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. W logotypie konkursu widzimy choinkę. W elementach scenografii możemy dostrzec wiele odniesień: Wieża Eiffla, łuki przy green roomie, w którym są klimatyczne latarnie. Oprócz tego mnóstwo ekranów, które prezentują konkursowe wizualizację. Zdjęcia z budowy możecie zobaczyć poniżej.