Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Czy można głosować na Sarę James? Kiedy startuje?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Czy można głosować na Sarę James? Kiedy startuje?

Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Czy można głosować na Sarę James? Jak oddać ważny głos?

2021-12-19 17:43

Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy, którzy śledzą poczynania Sary James chcą aby to właśnie ona wygrała w Paryżu i pokonała pozostałych osiemnastu przeciwników. Czy młoda wokalistka z Polski zdobędzie to zaszczytne miano i dołączy do Roksany Węgiel i Viki Gabor? Głosowanie online na Eurowizji Junior 2021 startuje już niedługo.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Czy można głosować na Sarę James?
  2. Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Jak oddać ważny głos?

Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Czy można głosować na Sarę James? Jak oddać ważny głos? Fani Sary James szukają odpowiedzi na te właśnie pytania. Nie jest to dziwne, ponieważ to widzowie Eurowizji Junior 2021, a także osoby, które uwielbiają poszczególnych uczestników mogą wybrać zwycięzcę. Kto wygra w Paryżu? To internauci decydują kto wyjedzie ze statuetką ze stolicy Francji. O miano najlepszego głosu na Starym Kontynencie wśród młodzieży walczy również nasza reprezentantka Sara James, która wygrała IV edycję programu The Voice Kids. Artystka ma ogromną szansę, żeby powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor. Czy Polska może głosować na Sarę James? Jak to zrobić aby oddać ważny głos?

Eurowizja Junior 2021: kiedy próby ma Sara James? Gdzie i o której oglądać? [PROGRAM]

SuperNova LIVE: Magda Bereda z największymi hitami! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Czy można głosować na Sarę James?

Czy Polska może głosować w Eurowizji Junior 2021? To pytanie jest bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą aby Sara James wygrała w Paryżu. Odpowiedź jest bardzo prosta. Nasz kraj może oddać głos na zwyciężczynię IV edycji The Voice Kids. Oznacza to, że każdy internauta może zagłosować i zwiększyć szansę na zwycięstwo Sary James.

Eurowizja Junior 2021: kiedy i o której godzinie oglądać występ Sary James?

Eurowizja Junior 2021: głosowanie online. Jak oddać ważny głos?

Głosowanie online rozpoczyna się w piątek, 17 grudnia 2021 roku. Co ważne, pierwsza tura zakończy się w niedzielę, 19 grudnia 2021 roku, punktualnie o godzinie 15:59. Jednak co ważne, internauci będą mogli ponownie zagłosować po zobaczeniu wszystkich występów. Będą mieli na to mało czasu, bo tylko 15 minut. Co warte jest przypomnienia, Polacy MOGĄ oddać ważny głos na Sarę James! Głosowanie w Eurowizji Junior 2021 jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę vote.junioreurovision.tv lub www.jesc.tv. Co ważne, głosować można w dwóch turach.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?