KIEDYŚ I DZIŚ

Olo z Bulionerów ma 44 lata. Michał Filipiak przeszedł spektakularną metamorfozę!

2024-07-12 8:21

Pamiętacie serial Bulionerzy? W główne role wcielali się Piotr Skarga, Justyna Malec, Katarzyna Ankudowicz, a także Michał Filipiak. To właśnie on skradł serca widzów wcielając się w syna Piotra i Grażyny, czyli w Olo Nowika. Dziś aktor ma 44 lata i wygląda całkiem inaczej. Jego przemiana robi wrażenie!

Pamiętacie serial Bulionerzy? Kiedyś to było! Bulionerzy to polski komediowo-obyczajowy serial telewizyjny, który emitowany był w TVP1 w latach 2004-2008 i liczył pięć serii. Produkcja przedstawiała w zabawny sposób perypetie niezamożnej rodziny Nowików, którzy przeprowadzają się z bloku do luksusowego apartamentowca, gdzie mieszkają głównie osoby znane i zamożne. Stało się tak ponieważ rodzina wygrała w loterii producenta bulionów, dlatego ich życie mocno się zmieniło. Nowikowie próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i skutecznie ukrywają przed sąsiadami swoją niską pozycję społeczną. W role główne wcielali się Piotr Skarga - serialowy Piotr Nowik - głowa rodziny, kontroler biletów, Lucyna Malec jako żona Piotra - Grażyna, Sylwia czyli Katarzyna Ankudowicz - córka pracująca z matką w sklepie mięsnym i syn Olo, czyli Michał Filipiak.

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

Olo z Bulionerów - jak dziś wygląda?

Olo z Bulionerów rozśmieszał widzów, dlatego zdobył ich uznanie. W serialu był leniwy, nie miał ambicji i często zmieniał pracę. Roznosił gazety, ulotki erotyczne, pracował w amerykańskiej firmie oraz był managerem zespołu hip-hopowego. Zanim zajął się pracą, poświęcał się piciu piwa i oglądaniu Discovery Channel. Do tego uwielbiał pływać na basenie w apartamentowcu i spotykać się z kolegami, a jego ulubionym powiedzeniem było "kurde faja". W rolę Olo Nowika wcielił się Michał Filipiak, który dziś ma 44 lata. Aktor nadal jest aktywny zawodowo, jednak nie doczekał się głośniejszej roli, od tej w Bulionerach. Widzowie mogą kojarzyć go z produkcji takich jak: Korona królów, Dziewczyny ze Lwowa, Barwy Szczęścia, czy też z Na Wspólnej jako Bolo.

Dziś Michał Filipiak wygląda całkiem inaczej niż za czasów Bulionerów. Aktor znacząco schudł, zapuścił włosy, a nawet wyhodował zarost. W galerii poniżej możecie zobaczyć jak kiedyś, za czasów Bulionerów wyglądał Michał Filipiak, a także jego dzisiejszą niesamowitą przemianę. Będziecie zaskoczeni!