Eliza z Hotelu Paradise 5 w teledysku Nokaut

i

Autor: screen z YouTube/NokautProductions Eliza z Hotelu Paradise 5 w teledysku Nokaut

Eliza z Hotelu Paradise 5 zagrała w teledysku grupy Nokaut. Tak czaruje w egzotycznym klipie!

2022-04-26 13:42

Eliza od momentu pojawienia się w randkowym show telewizyjnej Siódemki - Hotel Paradise budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów. Jednak mało kto wie, że uczestniczka programu w 2021 roku wystąpiła u boku znanej i lubianej grupy disco polo! Mowa o zespole Nokaut oraz numerze Tak czy nie. Jak Eliza poradziła sobie w egzotycznym klipie? Ciężko oderwać od niej wzrok - przekonajcie się sami!

Hotel Paradise to randkowe show, które od poniedziałku do czwartku gości na antenie TVN7. Uczestnicy randkują, poznają się, wykonują zadania i muszą kombinować by utrzymać się w programie. Obecnie emitowany jest piąty sezon, który z odcinka na odcinek zyskuje wiele pozytywnych opinii. Jedną z uczestniczek, która budzi ogromne zainteresowanie - nie tylko w hotelu, ale również przed telewizorami jest Eliza Milewska. 20-letnia brunetka odkąd pojawiła się w randkowym show robi duży szum. Nie da się ukryć, że przyciąga mężczyzn swoją urodą, ale także - jak uważają widzowie, potrafi wywołać niezłe zamieszanie.

Pomimo młodego wieku, Eliza ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest hostessą, fotomodelką, a nawet ring girl federacji FEN. Z dnia na dzień jej popularność rośnie, a to wszystko dzięki pojawieniu się w Hotelu Paradise 5. Jednak czy wiedziałeś, że zanim pokazała się w show TVN-u zagrała główną rolę w teledysku disco polo?

Topky (Szybkie Pytania)

Eliza z Hotelu Paradise 5 wystąpiła w teledysku disco polo

Najbardziej charakterystyczna uczestniczka Hotelu Paradise 5 - Eliza Milewska wystąpiła w teledysku disco polo. Mowa o grupie Nokaut, która w swoim dorobku ma takie hity jak: Na Koniec Świata, Jak Dynamit, czy też Kwiaty Holandii. Chłopaki cały czas poszerzają swój repertuar tworząc nowe propozycje by rozpieszczać swoich fanów. Co ciekawe latem 2021 roku, odbyła się premiera ich wakacyjnego kawałka Tak czy nie do którego powstał gorący i egzotyczny teledysk. Jak się okazuje zagrała w nim brunetka, która w tamtym czasie nie była jeszcze rozpoznawalna, jednak dziś wie o niej większość osób.

ZOBACZ TAKŻE: Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

Mowa oczywiście o Elizce z Hotelu Paradise 5, która będąc w parze razem z Jay'em jak na razie przechodzi z odcinka na odcinek, dlatego wielu widzów wróży im wielki finał. Czy tak będzie? Tego dowiemy się oglądając randkowe show. Poniżej możecie zobaczyć, jak Eliza poradziła sobie w głównej roli w klipie zespołu Nokaut. Ciężko oderwać od niej wzrok, ponieważ wygląda zjawiskowo!

Sonda
Oglądasz Hotel Paradise?