Edyta Zając

i

Autor: AKPA Edyta Zając

GWIAZDY

Edyta Zając - partner, wiek, ślub, wzrost, dzieci, True Love, modeling, Instagram

2023-06-27 10:27

Edyta Zając to modelka, która coraz częściej wychodzi przed szereg. Jej urodą i błyskiem w oku zachwyca się każdy i nie ma się co dziwić - to chodząca piękność! Kim jest Edyta Zając, która otrzymała posadkę gospodyni programu True Love? Ile ma lat? Kto jest jej partnerem? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie a artykule poniżej.

Spis treści

  1. Edyta Zając - wiek, wzrost
  2. Edyta Zając - partner
  3. Edyta Zając - ślub
  4. Edyta Zając - dzieci
  5. Edyta Zając - True Love
  6. Edyta Zając - Instagram

Edyta Zając - partner, wiek, ślub, wzrost, dzieci, True Love, modeling, Instagram - takie frazy są najczęściej poszukiwane w sieci przez internautów. Zastanawiasz się kim jest Edyta Zając? To zjawiskowa modelka, która gromadzi na swoim koncie coraz więcej sukcesów. Chodząca piękność, swoją karierę modelki zaczęła w 2001 roku w agencji New Age. Mając 18 lat trafiła do międzynarodowej agencji Next Management i pojawiała się na wielu tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie, kwalifikując się na pokazy projektantów, takich jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu. Przełomem w jej karierze był występ w reklamie perfum marki "Kenzo Flower". Od tego czasu Edyta Zając jest bardzo rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

Warto również wiedzieć, że Edyta Zając w 2014 roku wystartowała w konkursie Miss Polonia, kwalifikując się do finału jako reprezentantka województwa łódzkiego. Wiosną 2017 roku wzięła udział w drugiej edycji programu TVN Agent - Gwiazdy, a w 2020 w parze z Michałem Bartkiewiczem, wygrała 11. edycję programu rozrywkowego Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Edyta Zając - wiek, wzrost

Ile lat ma Edyta Zając? Polska modelka urodziła się w Łodzi, dokładnie 20 czerwca 1988 roku i jak łatwo można obliczyć, w 2023 roku skończyła 36 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Edyta Zając? To żadna tajemnica. Jak na modelkę przystało, Edyta mierzy około 178 cm wzrostu.

Edyta Zając - partner

Czy Edyta Zając ma partnera? Serce pięknej modelki jest zajęte przez aktora znanego z seriali takich jak: Pierwsza miłość, Na wspólnej, czy też Prawo Agaty. Wybrankiem jej serca jest Michał Mikołajczak, z którym coraz częściej pokazuje się publicznie i widać, że ich miłość po prostu kwitnie!

Edyta Zając - ślub

Edyta Zając ma za sobą nieudane małżeństwo. W 2012 roku związała się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, wielokrotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej, którego poślubiła 11 czerwca 2016 roku. W sierpniu 2020 wzięli rozwód, ponieważ jak się okazało piłkarz zdradził modelkę, a nawet podczas bycia w małżeństwie doczekał się dziecka z inną kobietą.

Edyta Zając - dzieci

Edyta Zając nie ma dzieci. Ma za to uroczą suczkę Lani, która podbija media społecznościowe swojej pani.

Edyta Zając - True Love

Edyta Zając idzie jak burza! Niedawno dowiedzieliśmy się, że została gospodynią nowego, randkowego show "True Love", który emitowany będzie na antenie TVN 7 od 27 lutego. Jak wynika z opisu programu, który znajdziemy na Player.pl: Na karaibskim wybrzeżu zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu, uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Informacje te będą stanowić nie lada wskazówki. Pomogą zweryfikować kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek oraz sprawdzić jakie poglądy na miłość i wierność mają uczestnicy. Podczas Ceremonii Miłości, wszystkie zebrane dane, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy. Jeśli więc ktoś stanie przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby, to wystarczy, że zaufa swojej intuicji, przestanie kalkulować i pójdzie za głosem serca!

Edyta Zając - Instagram

Edyta Zając jest aktywna na Instagramie. Zdjęcia które publikuje przyciągają szerokie grono odbiorców, ponieważ ciężko oderwać od nich wzrok! Modelkę znajdziecie w kolorowej aplikacji bez problemu, wpisując jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @edyta_zajac.