Edyta Górniak

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Edyta Górniak w The Voice Kids? Widzowie chcą zmian!

2021-08-30 13:48

The Voice Kids to program uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłą publiczność. Wielkimi krokami zbliża się jego piąta edycja i choć skład trenerski jest już znany, to wiele osób bardzo chciałoby aby Edyta Górniak dołączyła do teamu. Czy tak się stanie? Czy zobaczymy Edi na czerwonym fotelu?

The Voice Kids to jeden z chętniej oglądanych programów przez telewidzów. Muzyczne show dla dzieci cieszy się od 2018 roku sporym powodzeniem, dlatego niebawem wszyscy zainteresowani będą świadkami kolejnej, piątej edycji. Przypomnijmy, że wśród wygranych The Voice Kids znaleźli się kolejno: Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak oraz Sara Egwu-James. Co ciekawe, od drugiej odsłony show wszystkich uczestników oceniali fantastyczni jurorzy w niezmiennym składzie. Byli to oczywiście Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także chłopaki z zespołu Afromental - Tomson i Baron. To właśnie ich zobaczymy również w The Voice Kids 5, jednak internauci zaczęli domagać się zmian! Teraz chcieliby urozmaicenia w postaci nowej trenerki, którą miałaby być Edyta Górniak. Czy tak się stanie?

Na co trenerzy The Voice Kids wydali pierwsze zaoszczędzone w młodości pieniądze?

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?

Edyta Górniak w The Voice Kids?

Czy Edyta Górniak wróci do The Voice Kids? Tego właśnie chcą jej fani! Przypomnijmy, że Edyta Górniak ma za sobą debiut w pierwszej edycji show, która wystartowała w 2018 roku. Piosenkarka zasiadała wtedy na czerwonym fotelu tuż obok Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. W kolejnej edycji zastąpiła ją Cleo, która do dzisiaj działa prężnie w tej roli. Edyta Górniak stała się również zwyciężczynią The Voice Kids 1, ponieważ właśnie w jej drużynie była Roksana Węgiel, która okazała się pierwszym, najlepszym dziecięcym głosem w Polsce. Teraz fani piosenkarki domagają się, aby to właśnie ona pojawiła się ponownie na czerwonych fotelach, ponieważ bardzo już się za nią stęsknili. Czy tak będzie? Czas pokaże, jednak na ten moment w The Voice Kids 5 zobaczymy na pewno Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, a także duet Tomosna i Barona.

- Edi powinna już dawno wrócić na swój fotel...

- szkoda ze nie ma 4 fotela ?żeby odświeżyć ten skład i funkcji blokady

- Edyta Górniak też pasowałaby tam idealnie

Źródło: Edyta Górniak w The Voice Kids? Widzowie chcą zmian!