GWIAZDY

Kariera i życie prywatne Edyty Folwarskiej. Tego na pewno o niej nie wiedziałeś!

2024-02-15 15:30

Edyta Folwarska znana jest przede wszystkim fanom muzyki disco polo. Nie jest piosenkarką, lecz telewizyjną prezenterką, którą można często zobaczyć obok gwiazd polskiej, tanecznej muzyki. Ile ma lat? Jak zaczęła się jej przygoda z pracą w mediach? Najważniejsze informacje o dziennikarce, znajdziesz w naszym artykule.

Spis treści

  1. Edyta Folwarska - wiek, wzrost
  2. Edyta Folwarska - mąż, partner
  3. Edyta Folwarska - dzieci
  4. Edyta Folwarska - książki
  5. Edyta Folwarska - Instagram

Edyta Folwarska - wiek, mąż, książki, dziecko, wzrost: takie informacje są najczęściej poszukiwane przez internautów w sieci. Jeśli zastanawiacie się kim jest Edyta Folwarska, dobrze trafiliście. Młoda, piękna, a do tego zaraża swoją pozytywną energią. Właśnie tak można opisać Edytę Folwarską, która od lat pracuje w telewizji. Karierę w mediach rozpoczęła w Super Expressie, pracując początkowo w dziale sportowym. Później przeprowadzała wywiady z polskimi, ale także zagranicznymi gwiazdami, a nawet poleciała do Cannes, by tam przeprowadzić wywiady z aktorami serialu "Hell on Wheels: Witaj w piekle". Ogromną rozpoznawalność przyniosła Edycie Folwarskiej współpraca z Polo TV. To właśnie tam prowadziła takie programy jak Poczekalnia Disco Polo Live, Hit Dnia i Disco weekend z blondi. To jeszcze nie koniec. Edyta Folwarska ma na swoim koncie sesję w "Playboyu", a w międzyczasie wystąpiła epizodycznie w filmach Patryka Vegi: Botoks (2017), Kobiety mafii (2018) oraz w serialu Botoks (2018).

Edyta Folwarska: „Moją pokusą są przystojni i źli mężczyźni”

Edyta Folwarska - wiek, wzrost

Ile lat ma Edyta Folwarska? Dziennikarka urodziła się 18 maja 1987 roku w Ząbkach i jak łatwo można obliczyć ma 36 lat. Internauci poszukują w sieci informacji także o tym ile wzrostu ma Edyta Folwarska, jednak odpowiedzi na to pytanie możemy szukać na próżno. Możemy domyślać się jednak, że Edyta Folwarska mierzy około 160 cm wzrostu.

Edyta Folwarska - mąż, partner

Życie prywatne osób publicznych zawsze wzbudza ciekawość, więc nic dziwnego, że internauci poszukują w sieci odpowiedzi na pytanie czy serce Edyty Folwarskiej jest już zajęte. Dziennikarka chroni swoje życie prywatne i niewiele mówi na temat swoich relacji z mężczyznami. Wiemy jednak, że jej małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Edyta Folwarska - dzieci

Czy Edyta Folwarska ma dzieci? Oczkiem w głowie 36-latki jest jej syn Tadeusz, który przyszedł na świat w 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Zenka Martyniuka idzie w ślady ojca. Pokazał jak śpiewa i zapowiedział premierę piosenki

Edyta Folwarska - książki

Nie samą telewizją i disco polo człowiek żyje. Edyta Folwarska ma na swoim koncie kilka książek, które cieszą się zainteresowaniem wśród czytelników. Dziennikarka w 2019 roku zadebiutowała powieścią "Zbiór miłości niechcianych", a później wydała jej kontynuację "Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty". W 2021 roku Edyta Folwarska wydała kolejne trzy powieści - "Pokusa", "Noc w Wenecji" i "Kochanka". Co ciekawe, na podstawie książki "Pokusa" powstał film o takim samym tytule. Reżyserką zajęła się wówczas Maria Sadowska, a Folwarska współtworzyła z nią scenariusz.

Edyta Folwarska - Instagram

Edyta Folwarska jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 57 tysięcy osób. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w aplikacji jej imię i nazwisko. Dziennikarkę można znaleźć pod nazwą konta @edyta.folwarska.