Magdalena Narożna, Cleo

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Magdalena Narożna niczym Cleo. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

2024-01-03 9:13

Liderka zespołu Piękni i Młodzi była jedną z gwiazd na Sylwestrze Marzeń, który organizowany był przez TVP. Gwiazda w Zakopanem bawiła się znakomicie, co mogliśmy zobaczyć na jej mediach społecznościowych. Narożna występując na scenie postawiła na look, w którym uderzająco przypominała Cleo. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Magdalena Narożna niczym Cleo to nie żart. Na najnowszych zdjęciach ciężko ją rozpoznać! Chwilę temu hucznie witaliśmy Nowy Rok. Jedni bawili się w lokalach i restauracjach, inni wybierali domówki ze znajomymi, a jeszcze inni tańczyli w najlepsze pod sceną w Zakopanem. To właśnie tam po raz kolejny Telewizja Polska zorganizowała Sylwestra Marzeń, na którym wystąpiła plejada znanych i lubianych artystów. Na scenie pojawili się między innymi Blanka, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak ze swoim synem Allanem, Viki Gabor, Roxie Węgiel i Cleo. Nie zabrakło także gwiazd disco polo, takich jak zespół Weekend, Sławomir i Kajra, Zenek Martyniuk, a także Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele! Liderka swojej grupy postawiła na odważną stylizację i fryzurę, w której uderzająco przypomina uwielbianą przez wszystkich trenerkę The Voice Kids - Cleo.

Cleo zalana łzami w finale The Voice Kids 6

Cleo inspiracją dla innych artystów

Każdy artysta ma swój image. Doda często stawia na kreacje podkreślające sylwetkę, Edyta Górniak występuje zawsze w wersji eleganckiej, choć na Sylwestrze Marzeń w TVP2 zmieniła się w prawdziwą Barbie! Ciekawy styl na scenie ma także Viki Gabor czy też Cleo. Piosenkarka znana jest ze swojego blond kucyka, który towarzyszy jej nawet w prawie każdym teledysku. Tym razem Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, postanowiła być jak jej koleżanka z branży. Liderka disco polo specjalnie na Sylwestra w Zakopanem przedłużyła włosy i pokazała się wszystkim w długim kucyku z którego wychodził jeden delikatny warkoczyk. Na najnowszych zdjęciach - nawet na tych z Marylą Rodowicz, ciężko ją poznać!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor ostro komentuje wpadkę na sylwestrze! Padły mocne słowa

Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA
Piękni i Młodzi

i

Autor: AKPA