Dorota R. znana piosenkarka z zarzutami! Oberwało się też jej ex Emilowi. O co chodzi?

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Dorota R. znana piosenkarka z zarzutami! Oberwało się też jej ex Emilowi. O co chodzi?

Dorota R. znana piosenkarka z zarzutami! Oberwało się też jej ex Emilowi. O co chodzi?

2021-11-30 12:09

Piosenkarka Dorota R. która zasłynęła takimi hitami jak Nie daj się czy Dżaga usłyszała zarzuty dotyczące działalności jej byłego męża Emila S. Sam producent został zatrzymany we wtorek, 30 listopada 2021 roku. O co chodzi? Czy Dorota R. trafi do więzienia?

Dorota R. podejrzana jest o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego. Mówi on o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Za tego typu przestępstwo grozi kara 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli jednak wierzycieli było wielu, wtedy kara wzrasta nawet do ośmiu lat więzienia. Media podają, że Dorota R. nie została zatrzymana. Wezwano ją do prokuratury. Piosenkarka została tam przesłuchana. Natomiast Emil S. producent filmowy i były mąż Doroty R. został zatrzymany we wtorek, 30 listopada 2021 roku. Jest przesłuchiwany z stołecznej prokuraturze. Śledztwo dotyczy zbierania pieniędzy od inwestorów na różne produkcje filmowe.

Szybkie pytania - Magda Bereda

Dorota R. ostro o swoim byłym mężu!

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek. Ostatnio wokalistka wypowiedziała się na łamach Super Expressu:Nie mam kontaktu z mężem, a informacje, które do mnie docierają, są szokujące. Podczas mojej pracy przy filmie nigdy takie procedury nie miały miejsca i apeluję do wszystkich młodych, początkujących aktorek by umawiały się tylko i wyłącznie na profesjonalne castingi w obecności kierownika castingu, reżysera i producenta, tak jak to było w przypadku Dziewczyn z Dubaju.