Cleo i Donatan

i

Autor: AKPA Cleo i Donatan

GWIAZDY

Donatan sprezentował Cleo mieszkanie. Takiego prezentu na 40. urodziny się nie spodziewała!

2023-06-29 10:16

Donatan i Cleo bardzo się lubią, dlatego nic dziwnego, że mężczyzna z okazji 40. urodzin podarował jej wyjątkowy prezent. Okazało się, że producent muzyczny podarował swojej koleżance z branży MIESZKANIE. Zachwycona Cleo pochwaliła się prezentem w sieci, a w komentarzach wywołała się mała burza!

Cleo od lat radzi sobie świetnie w polskiej branży muzycznej i jest zdecydowanie najpopularniejszą artystką, którą publiczność po prostu uwielbia! Swój sukces zawdzięcza współpracy z Donatanem, ponieważ to właśnie dzięki piosence "My Słowianie" zyskała ogromną popularność. Nie można zapomnieć też o Eurowizji 2014, kiedy to Cleo razem z ekipą reprezentowała nasz kraj w Kopenhadze razem z Donatanem i wymienionym kawałkiem. Kolejnym ich wspólnym sukcesem był numer "Brać", który również został okrzykniętym hitem wśród polskich słuchaczy. Nie od dziś wiadomo, że producenta muzycznego i artystkę łączy tylko praca. Donatan i Cleo przyjaźnią się, dlatego nic dziwnego że z okazji 40. urodzin producent sprawił swojej koleżance wyjątkowy prezent.

ZOBACZ TAKŻE: Półnaga Magda Gessler na okładce czasopisma. Internauci komentują jej nogi

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Cleo dostała od Donatana mieszkanie

25 czerwca Cleo świętowała swoje 40. urodziny. Tego dnia pokazała się fanom w naturalnym wydaniu bez doczepów, a kilka dni później pochwaliła się wszystkim prezentem od Donatana. Producent muzyczny okazał się być bardzo hojny, ponieważ sprezentował swojej koleżance mieszkanie. Zachwycona Cleo opublikowała na Facebooku zdjęcie z aktem notarialnym i mimo wielu gratulacji i życzeń, padły także niemiłe słowa. Niektórzy zarzucili artystce, że taki prezent powinna zostawić dla siebie, a nie chwalić się tym z całym światem. Jeszcze inni uznali, że Cleo podlizuje się Donatanowi i za bardzo się chwali. Artystka nie przeszła obok tych słów obojętnie i wyraziła swoje zdanie:

- Napisałam, bo bardzo się z tego cieszę i jestem wdzięczna za prezent. Chyba mam prawo pisać to na moim własnym profilu? To, co piszesz ty, jest objawem twojej osobistej frustracji, bo widocznie cudze szczęście cię boli.

Cleo pod zamieszczonym zdjęciem podziękowała także Donatanowi za piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji, na co producent odpowiedział - Zasługujesz na to, co najlepsze!. Po tych słowach niektórzy fani artystki stwierdzili, że powinna wziąć ślub z mężczyzną, ponieważ byłoby z nich idealne małżeństwo.

- CLEO weź ślub z Donatan 🙂 Było by z was idealne małżeństwo ❤️ Lepszego męża niż Donatan nie znajdziesz 🙂

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?