Dominika Kwiatkowska zachywa w najnowszym singlu! Potwór to będzie hit jesieni?

i

Autor: Materiały prasowe ID Records Dominika Kwiatkowska zachywa w najnowszym singlu! Potwór to będzie hit jesieni?

Dominika Kwiatkowska zachwyca w najnowszym singlu! Potwór to będzie hit jesieni?

2021-09-30 14:58

Ona była Uczestniczką, On jurorem. Poznali się podczas talent=show All Together Now w Polsacie a teraz po latach - stworzyli swój pierwszy numer! Dominika Kwiatkowska we współpracy z jednym z najbardziej znanych w Polsce producentów muzycznych - Tabbem - prezentuje singiel Potwór - nowoczesny, współczesny i z rozmachem ale jednocześnie pełen symboliki utwór. To prawdziwie gorący debiut tej jesieni!

Singiel opowiada o walce, którą musimy stoczyć ze swoim własnym potworem, aby zacząć realizować marzenia. Potwór w utworze Dominiki to coś, co nas ogranicza, blokuje potencjał lub paraliżuje strachem. Artystka przygotowała też klip zbudowany na motywach klasycznej tragedii greckiej (jedność czasu, miejsca i akcji). Oprócz jej samej, zobaczymy też tancerzy obrazujących tytułowe Potwory, z maskami w postaci trzech twarzy, symbolizującymi 3 funkcje: chronią przed światem, ukrywają prawdziwe zamiary i budzą strach. W walce z potworami najważniejsze, to potrafić rozpoznawać każdą z masek.

SuperNova LIVE: koncert Marcina Maciejczaka - kiedy i o której oglądać?

Singiel ten obrazuje moment, w którym zdałam sobie sprawę skąd wziął się potwór i jak go pokonać. To swego rodzaju przesłanie dla wszystkich młodych ludzi, którym na drodze do realizacji marzeń i spełniania ambicji stoi tytułowy Potwór. Nie bójcie się marzyć i walczcie o swoje! Gdy zdacie sobie sprawę, co Go napędza, to "Potwór już nie (jest) taki wielki. - tłumaczy przesłanie wynikające ze swojego singla - Artystka. Muzycznie Potwór to nowoczesny, z rozmachem zaaranżowany utwór przez jednego z najpopularniejszych producentów muzyki pop w Polsce - Tabba, znanego ze współpracy m.in. z Sound n Grace, Natalią Szroeder, Liberem, Sylwią Grzeszczak, Honoratą Skarbek i wieloma innymi gwiazdami. Całość utrzymana została w stylistyce umiarkowanego popu z energicznymi refrenami i doskonale dopełniającymi, opowiadającymi historię Dominiki = zwrotkami. To produkcja, która aspiruje do miana debiutanckiego hitu jesieni, w którym świeżość i świetny wokal Dominiki doskonale dopełniają kunsztu i umiejętności jak i doświadczenia zasłużonego producenta. Współpraca z Tabbem przebiegła w luźnej i sympatycznej atmosferze , sama piosenka porusza jednak trudny temat - dodaje Dominika.

SuperNova LIVE: koncert Natalii Nykiel w studiu koncertowym Radia SuperNova

Dominika Kwiatkowska od dłuższego czasu świadomie i konsekwentnie dąży do sukcesu jako wokalistka, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen: m.in. Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN i koncertów z innymi Artystami - np. Izabelą Trojanowską. Wystąpiła też jako Uczestnik polsatowskiego talent-show Śpiewajmy razem. All together now, czego zwieńczeniem jest ten singiel - to właśnie tam poznała się z Tabbem. Artystka na co dzień jest perfekcjonistką, kocha sport, góry oraz cechuje ją optymistyczne podejście do życia, którą...tylko czasami dopadają Potwory. Wierzy w talizmany - hoduje w kieszeni różową świnkę - Zygmunta, z którą nigdy się nie rozstaje. Kocha życie, kocha ludzi - na co dzień prowadzi zajęcia fitness na trampolinach i zumbę.