Dominika Gawęda

i

Autor: AKPA

WYSZŁO ŹLE?

Dominika Gawęda z Blue Cafe skrytykowana za zaśpiewanie "Happy Birthday". Internauci są bezlitośni

2023-11-29 14:36

Zespół Blue Cafe uświetnił urodzinową imprezę jednego z warszawskich hoteli. Nie brakowało tortu i oczywiście hucznego "sto lat" w anglojęzycznym wykonaniu liderki zespołu - Dominiki Gawędy. Nagranie z tego momentu krąży po sieci i niestety nie cieszy się pozytywnymi opiniami. Internauci są bezlitośni.

Dominika Gawęda jest wokalistką grupy Blue Cafe od 2006 roku. Artystka zajęła miejsce Tatiany Okupnik, wydając z zespołem siedem albumów studyjnych. W 2012 roku otrzymała nominację do Superjedynki w kategorii SuperArtystka, a także nominację w kategorii Zespół roku, którą Blue Cafe wygrało. Zespół mimo iż nie jest już tak popularny jak kiedyś i tak zapisał się w sercach słuchaczy. Nadal możemy słuchać sentymentalnych piosenek i oglądać Dominikę Gawędę na koncertach w telewizji. Ostatnio zespół Blue Cafe gościł na urodzinowej imprezie jednego z warszawskich hoteli. Był rozmach, luksus i oczywiście znane twarze. Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Lara Gessler w towarzystwie partnera Piotra Szeląga, Joanna Horodyńska, Anna Głogowska i oczywiście wokalistka Blue Cafe.

Im starsza, tym piękniejsza. Anna Mucha kiedyś i dziś

Dominika Gawęda skrytykowana za "Happy Birthday"

Urodzinowa impreza to nie tylko zabawa na całego, ale także tort i śpiewanie słynnego "sto lat". Prosto ze sceny swoje życzenia wyśpiewała Dominika Gawęda z zespołu Blue Cafe, która postawiła na przyśpiewkę "Happy Birthday". Niestety nagranie, które pojawiło się w sieci wywiązało dyskusję wśród internautów, którzy postanowili skrytykować występ artystki:

- Chyba coś nie pykło z tym śpiewem... 

- bardziej przedramatyzowanego happy birthday nie słyszałem

- Happy birthday niczym z kobiety mafii

- ale skręca

Komentarze pod TikTokiem nie są zbyt miłe, jednak podczas imprezy Dominika Gawęda zaśpiewała nie tylko "Happy Birthday". Artystka postawiła przede wszystkim na piosenki z repertuaru swojego zespołu Blue Cafe, przy których widać było, że publiczność bawiła się wyśmienicie!

QUIZ. Kto to śpiewał? - połącz w pary hity polskiej piosenki i gwiazdy polskiej estrady

Pytanie 1 z 13
"Daj mi tę noc" to hit zespołu: