Dominik Abus

i

Autor: screen z YouTube/Abus & Iga

GWIAZDY

Dominik Abus - wiek, pochodzenie, firma, żona, dzieci, gdzie mieszka, Instagram

2024-03-10 18:14

To on od lat zasiada na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" i rozbawia widzów. Dominik Abus, bo o nim właśnie mowa jest nie tylko znaną osobą z telewizji, ale także z internetu. Co warto o nim wiedzieć? Poznajcie szczegóły z jego życia prywatnego.

W internecie dosyć często pojawia się pytanie kto to jest Dominik Abus? Nic dziwnego, w końcu jest to osoba publiczna. Dominik Abus dał się poznać widzom jako komentator w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Od lat w duecie z Krzysztofem Radzikowskim rozbawia widzów i nie zanosi się żeby było inaczej. Dominik słynie z poczucia humoru, a także z oryginalnego i niepodrabianego śmiechu. Oprócz tego tworzy materiały wideo na kanał Strong Ekipa, a ze swoją ukochaną ma osobne konto o nazwie Abus & Iga. Oprócz kariery medialnej, mężczyzna ma normalną pracę. Okazuje się, że Dominik Abus ma swoją firmę, która zajmuje się układaniem kostki brukowej. Swoje usługi wykonuje na terenie całej polski i nie tylko profesjonalną usługę, ale także sprzedaż. Co ciekawe, w internecie przeczytać można wiele pozytywnych opinii na temat jego usług. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Dominik Abus - wiek, wzrost

Ile lat ma Dominik Abus? Nie znamy dokładnej daty urodzenia celebryty, jednak wiemy że urodził się w 1979 roku, czyli ma rocznikowo 45 lat. Internauci poszukują także informacji na temat tego, ile wzrostu ma Dominik Abus, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Dominik Abus - pochodzenie

Wiele osób zastanawia się, jakie pochodzenie ma Dominik Abus. Dlaczego? Otóż mężczyzna formalnie nazywa się Dominik Abou-Khadra, co sugeruje, że jego korzenie mogą pochodzić z krajów Bliskiego Wschodu.

Dominik Abus - żona, dzieci

Czy Dominik Abus ma żonę i dzieci? Mężczyzna pieszczotliwie mówi o swojej ukochanej nazywając ją żoną, jednak w teorii jego żoną nie jest. Wybraną serca Dominika Abusa jest Iga Muszakowska. Owocem ich związku jest syn Nikodem, jednak para wspólnie wychowuje także dwóch starszych synów z poprzedniego związku Igi. Dominik Abus wielokrotnie podkreślał, że mimo iż chłopcy nie są jego biologicznymi synami, to kocha ich jak swoich, a dodatkowo wszystkich synów traktuje z partnerką na równi.

ZOBACZ TAKŻE: "Królowe życia". Dlaczego Edzia nie przyjaźni się z Dagmarą? O co się pokłóciły? "Ja cię Edzia kocham dalej"

Dominik Abus - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Dominik Abus? Lubiany komentator z "Gogglebox. Przed telewizorem" mieszka w województwie łódzkim w domku jednorodzinnym.

Dominik Abus - Instagram

Dominik Abus jest aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami zdjęciami i relacjami. Na jego profilu znaleźć można zdjęcia z rodziną, jak i zdjęcia z kariery medialnej. Celebrytę znajdziecie w aplikacji wpisując jego imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @dominik_abus.