Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości

i

Autor: Archiwum prywatne Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości

Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości

2021-11-22 20:07

Tomasz Korzeniewski postanowił jakiś czas temu dograć swoją własną zwrotkę do hitu sanah Kolońska i Szlugi. Teraz młody TikToker 'woła' na całość. Fani Keddiego w komentarzach informowali, że chcą pełną wersję i w końcu to się udało!

Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości. Tomasz Korzeniewski nie dał się długo prosić swoich fanów na TikToku. Od momentu kiedy opublikował swoją wersję Kolońska i Szlugi zebrał ogromną ilość pozytywnych komentarzy. Bardzo wielu fanów namawiało młodego TikTokera, żeby wrzucił gdzieś pełną wersję utworu. W końcu Keddi nie dał się długo prosić i to uczynił.

Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?

Stworzył dodatkową zwrotkę do hitu sanah

Keddi w listopadzie 2021 roku na swoim kanale TikTok opublikował film, w którym dograł swoją zwrotkę do hitu sanah Kolońska i Szlugi. Film bardzo szybko stał się viralem i wszyscy chcieli usłyszeć pełną wersję tego numeru. Okazało się, że Keddi długo nie dał się prosić i wrzucił całość na swoim YouTube. Oczywiście warto zaznaczyć, że jest to nieoficjalny remix piosenki sanah.

Kim jest Tomasz Keddi Korzeniewski?

Tomasz Korzeniewski to 26 letni hypeman, którzy towarzyszy w trakcie koncertów raperowi B.R.O. Swoją popularność w serwisie TikTok zdobył się nietypowym przeróbką znanych hitów. Ostatnio dograł się do hitu sanah Kolońska i Szlugi. Oprócz towarzyszeniu raperowi na scenie, Keddi prowadzi także transmisję w serwisie Twitch we wtorki i czwartki o 20:30.