Doda i Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Doda i Michał Wiśniewski

Doda obok Michała Wiśniewskiego. Artyści pokazali, że mają wielkie serca!

2022-12-19 14:03

Doda zaczęła współpracować z Michałem Wiśniewskim i wcale nie chodzi o muzykę. Wokalistka pokazała jak wielkie ma serce i… została śnieżynką swojego czerwono-włosego kolegi. Akcja lidera grupy Ich Troje rozczuliła internautów, a na widok zdjęć i ich pięknych gestów można szybko się wzruszyć!

Doda i Michał Wiśniewski to dwie najbarwniejsze i najbardziej charakterystyczne postacie w branży muzycznej. Ona królowa polskiej sceny, zaś on chodząca legenda. Artyści już nie raz pokazali się wspólnie swoim fanom na scenie, jednak teraz przyszła pora na całkiem inną współpracę. Doda została śnieżynką Michała Wiśniewskiego i zaangażowała się całym sercem w jego akcję charytatywną. Mowa o wydarzeniu "Wiśnia dzieciom", podczas którego wokalista grupy Ich Troje wspiera podopiecznych domów dziecka w Polsce. W tym roku Michał Wiśniewski na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia zdecydował się zaangażować właśnie Dodę do pomagania innym. Co z tego wyszło?

ZOBACZ TAKŻE: Doda chwali się pierwszym morsowaniem w tym roku. Uwagę przykuwa jej skąpy strój

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Doda pomaga Michałowi Wiśniewskiemu

Doda wzięła udział w akcji Michała Wiśniewskiego - "Wiśnia dzieciom" i była oczarowana. Razem z kolegą z branży wybrała się do województwa lubelskiego, a dokładnie do domu dziecka w Maniach i w Zwierzyńcu. Po wszystkim pochwaliła się efektami współpracy na Instagramie, a radosne zdjęcia z wizyty w domach dziecka oczarowały internautów! 

- Doda jesteś świetnym człowiekiem. Kibicuje Ci z całego serducha!

- Cudownie. Warto pomagać! Dobro zawsze wraca! ??

- Prześlicznie?Jesteście osobami o bardzo dobrym serduszku❤️Dobro powraca❤️Trzymajcie się ciepło?

- Najlepsza od lat. Pamiętam jak x lat temu chyba w uwadze był materiał z tobą i zawsze robiłaś paczki dla domów dziecka itp. od lat jesteś najlepsza ❤️❤️

Poniżej możecie zobaczyć urocze kadry Dody z akcji "Wiśnia dzieciom". Trzeba przyznać, że artyści zrobili piękny gest podopiecznym domów dziecka przed samymi świętami.