Doda. 12 kroków do miłości

i

Autor: AKPA Doda. 12 kroków do miłości

Doda. 12 kroków do miłości - kiedy w tv? O czym jest nowy program Dody?

2022-10-22 19:58

Doda uwielbia zaskakiwać swoich fanów i teraz zrobiła to ponownie! Gwiazda polskiej sceny muzycznej rusza z własnym reality show. Mowa o programie "Doda. 12 kroków do miłości", który emitowany będzie na antenie Polsatu. O czym będzie nowe show Dody? Kiedy premiera w telewizji? Sprawdźcie szczegóły.

Doda rusza z własnym reality show - kiedy premiera w TV? Odpowiedzi na to pytanie, poszukuje wiele osób. Doda to jedna z popularniejszych artystek w naszym kraju, która uwielbia robić dookoła siebie szum. Głośne koncerty, premiery teledysków i oczywiście zaskakujące relacje w social mediach. Najbarwniejsza postać polskiego show-biznesu zaskoczyła swoim nowym pomysłem wszystkich! Okazuje się, że wielkimi krokami nadchodzi jej własne reality-show, które niebawem zadebiutuje na antenie Polsatu. Mowa o programie Doda. 12 kroków do miłości, którego już nie mogą doczekać się fani gwiazdy. Kiedy premiera w telewizji? O czym będzie nowy program Dody? Coś czujemy, że będzie to telewizyjny hit!

Szybkie pytania - Doda

Doda. 12 kroków do miłości - DATA

Doda. 12 kroków do miłości to głośna produkcja, która zadebiutuje na antenie Polsatu już we wrześniu 2022 roku. Pierwszy, premierowy odcinek pojawił się w sobotę 3 września o godzinie 20:00. Program emitowany jest co tydzień o tej samej godzinie w telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE: Ta dziewczyna ma głos jak Doda. Katharsis w jej wykonaniu to HIT!

Doda. 12 kroków do miłości - o czym jest program?

Fani Dody od dawna wiedzieli, że gwiazda zamierzała stworzyć własny program. Teraz poznaliśmy szczegóły i okazuje się, że artystka spełniła swoje marzenie. Już niebawem na antenie Polsatu, zadebiutuje randkowy program Doda 12. kroków do miłości, który będzie uczuciowym eksperymentem. Co dokładnie pojawi się w odcinkach? Jak na razie wiemy tylko, że gwiazda będzie szukać miłości, a kandydaci z którymi się spotka, zostali wybrani na podstawie jej preferencji. Będą to mężczyźni z różnych środowisk, a nawet obcokrajowcy. Po serii randek, Doda spotka się drugi raz z wybraną czwórką, a następnie wskaże jednego kandydata z którym spędzi romantyczny weekend.

Warto również wiedzieć, że na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort i spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierali ją przyjaciele: oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski „Dżaga”, najbliższa przyjaciółka Oliwka. Ważna postacią w programie jest osoba psychologa - doświadczonego terapeuty Leszka Mellibrudy, z którym Doda w bardzo szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z rozmów z psychologiem wyłania się zupełnie nieznana twarz Dody. Widzimy ja w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie. Czy Doda znajdzie prawdziwą miłość w telewizji? Tego dowiemy się jesienią. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy mężczyźni Dody. Nie uwierzycie ile razy była zaręczona!

Sonda
Obejrzysz reality show Dody - 12 kroków do miłości?