Dawid Kwiatkowski zadzwonił do Dody w The Voice Kids. Wszystko przez jej małą sobowtórkę!

i

Autor: Jan Bogacz/TVP, AKPA Dawid Kwiatkowski zadzwonił do Dody w The Voice Kids. Wszystko przez jej małą sobowtórkę!

Dawid Kwiatkowski zadzwonił do Dody w The Voice Kids. Wszystko przez jej małą sobowtórkę!

2023-03-27 9:31

The Voice Kids dostarcza niesamowitych emocji, a wszystko przez utalentowane dzieciaki i to, co niespodziewanie dzieje się na scenie! W najnowszym odcinku widzowie byli świadkami pojawienia się na scenie małej wersji Dody, która zaśpiewała piosenkę z repertuaru Virgin. Trenerzy byli zachwyceni, a Dawid Kwiatkowski nie mógł przegapić okazji i przy kamerach zadzwonił do Dody. Jaka była jej reakcja?

Spis treści

  1. Doda w The Voice Kids
  2. Justyna Rawska - kim jest?

The Voice Kids to program, który dostarcza wszystkim niesamowitych emocji. Powód? Zdolne dzieciaki, słodycz którą mają wyrysowaną na twarzy, a także trenerzy, którzy prosto ze swoich obrotowych foteli dają czadu i spełniają marzenia najmłodszych. Obecnie trwają Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji muzycznego show, a uczestnicy którzy pojawiają się na scenie, pokazują swój niesamowity talent. Jedną z nich była Justyna Rawska, która pokazała że na scenie czuje się jak ryba w wodzie i zamieniła się na ten czas w Dodę! Kim jest Doda, wie chyba każdy. To niesamowicie charyzmatyczna i ikoniczna postać w polskim show-biznesie, ale także w branży muzycznej. Teraz jej mała wersja pojawiła się w szóstej edycji The Voice Kids i zrobiła na scenie niezły szał. Po wszystkim Dawid Kwiatkowski nie mógł przepuścić okazji i zadzwonił do prawdziwej Dody przy kamerach. Co na to piosenkarka?

ZOBACZ TAKŻE: Doda kiedyś wyglądała całkiem inaczej. Pamiętacie ją z początków kariery?

Szybkie pytania - Doda

Doda w The Voice Kids

Piosenki Dody już nie raz pojawiały się na Przesłuchaniach w Ciemno w The Voice Kids, jednak teraz uczestniczka która stanęła na scenie zrobiła istny szał! Mowa o Justynie Rawskiej z Łęcznej, która zaśpiewała piosenkę z początków kariery Dody w zespole Virgin. Mowa o energetycznym numerze Szansa, dzięki któremu dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Justyna wyszła na scenę w związanych włosach, a także w rockowym stroju - czarna kurtka ramoneska, czarne spodnie, buty ala glany i oczywiście niesamowita charyzma! Występ nastolatki spodobał się trenerom do tego stopnia, że Dawid Kwiatkowski chwycił za telefon i wybrał numer Dody! Gdy królowa polskiej sceny odebrała słuchawkę, mocno ucieszyła się, że jej mała sobowtórka dała czadu na scenie! Poniżej możecie zobaczyć występ Justyny Rawskiej, a także reakcję Dody.

Justyna Rawska - kim jest?

Justyna Rawska to uczestniczka The Voice Kids 6, która dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Jej pasją jest śpiewanie, a od dwóch lat uczy się w Szkole Muzycznej Wąs w Lublinie. Co ciekawe, należy do 38-osobowego zespołu TSO - Taka Sobie Orchestra, z którym przygotowuje materiał na debiutancką płytę. W tym miejscu warto również dodać, że w drużynie Dawida Kwiatkowskiego jest jej koleżanka z zespołu Oliwia Kołbuk.

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?
Listen on Spreaker.