Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem

i

Autor: AKPA, tiktok/@kwiatkowsky Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem

Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bliźniakiem! Nagranie hitem internetu

2022-06-08 11:38

Dawid Kwiatkowski ma brata bliźniaka? Artysta przeżył szok, gdy internauci zaczęli go oznaczać pod pewnym nagraniem. Ta sytuacja nie mogła rozwinąć się inaczej! Dawid Kwiatkowski stworzył duet ze swoim sobowtórem z zagranicy. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie! Przekonajcie się sami.

Dawid Kwiatkowski śpiewa ze swoim bratem bliźniakiem! Czy to w ogóle możliwe? Dawid Kwiatkowski to od lat idol dzieci, młodzieży ale także ulubieniec dorosłych i seniorów. To on swoimi piosenkami wzrusza niejedną osobę, a występując w The Voice Kids, daje czadu prosto z czerwonego fotela. Jak wiadomo, artysta ma dwóch braci - Mateusza i Michała, który również jest piosenkarzem. Skąd w takim razie duet z bliźniakiem? Okazuje się, że artysta natknął się w sieci na swojego sobowtóra, jakim jest Spencer Sutherland - amerykański piosenkarz pop i R&B, który daje czadu na TikToku! Co ciekawe, Sutherland brał udział w brytyjskiej wersji X Factor w 2017 roku, a później sam wypuszczał swoje hity.

Dawid Kwiatkowski - wiek, wzrost, życie prywatne, partnerka, brat, Instagram

Super Star: Listen to "Dawid Kwiatkowski - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.

Dawid Kwiatkowski - duet z sobowtórem

To dzieje się naprawdę! Dawid Kwiatkowski ma sobowtóra, a jest nim Spencer Sutherland. Ta sytuacja nie mogła rozwinąć się inaczej, nasz polski artysta skorzystał z okazji i stworzył ze swoim 'bratem bliźniakiem' duet na TikToku. Panowie zaśpiewali kultowy hit Britney Spears - ...Baby One More Time, a w komentarzach spadła lawina ciepłych i pozytywnych słów na temat wykonania, a także tego, że Dawid i Spencer są do siebie mocno podobni.

Dawid Kwiatkowski MOCNO rozczulił internautów! Fani 'takiego cię pokochałam'

- Myślałam ze to ty ze sobą w duecie hahah

Napisała komentarz jedna z fanek, na który Dawid Kwiatkowski odpowiedział następująco:

- jak ludzie oznaczali mnie u niego na filmiku, zadzwoniłem do mamy podpytać o pare rzeczy.

Internauci zachwycili się nie tylko podobieństwem artystów, ale także wykonaniem piosenki ...Baby One More Time. Na wideo poniżej możecie zobaczyć, jak im poszło. Ten duet robi wrażenie!

Cleo w przebraniu gorącej kowbojki zapowiada muzyczną nowość? Ten widok zwala z nóg!

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?