Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

GWIAZDY

Dawid Kwiatkowski pokazał jak będzie wyglądać w 2070 roku. Fanka 'myślałam że to Sylwester Stallone'

2023-08-16 7:49

Dawid Kwiatkowski jako senior? W takim wydaniu wokalista pokazał się swoim fanom na TikToku. Czy właśnie tak będzie wyglądać w 2070 roku? Jedna z obserwatorek artysty stwierdziła, że jest podobny do Sylwestra Stallone!

Dawid Kwiatkowski to ulubieniec dzieci, młodzieży, dorosłych, ale i seniorów. Wokalista może pochwalić się gronem wiernych fanów w każdym wieku i zawsze może liczyć na ich miłe słowo. Jego przygoda z muzyką zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Będąc nastolatkiem śpiewał w zespole Two of Us, a rok później rozpoczął już solową karierę. Mimo iż dziś ma na koncie wiele sukcesów nie tylko w muzyce, ale i w telewizji, to nie zawsze było tak kolorowo. Latem 2012 roku bez powodzenia uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji Must Be the Music. Tylko muzyka, który emitowany był na Polsacie. Po niepowodzeniu nie poddał się i pokazał wszystkim, że ma ogromny talent, a następnie zasiadał w sześciu edycjach jako juror i trener The Voice Kids.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono nazwiska trenerów The Voice Kids 7. Kogo zobaczymy w nowej edycji?

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Dawid Kwiatkowski na starość

Dawid Kwiatkowski intensywnie koncertuje i zawsze dzieli się z fanami koncertową energią w swoich social mediach. Niedawno postanowił jednak zrobić coś innego i nagrał krótkie selfie wideo, na którym wygląda jak senior! Dawid Kwiatkowski podpisał nagranie "Sylwester 2070". Jego pomarszczona twarz przez filtr, rozczuliła wiele osób, a niektórzy stwierdzili nawet, że wygląda jak amerykański aktor - Sylwester Stallone. Podobny? Przekonajcie się sami.

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel pokazała prywatne archiwum. Te kadry z rodzeństwem rozczulą nawet twardziela

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki:
Listen on Spreaker.