MIŁOŚĆ Z PROGRAMU

Pamiętacie Iwonę i Gerarda z Sanatorium Miłości? Ich pierwszy taniec wciąż wywołuje łzy!

2024-02-14 13:55

Jedną z popularniejszych par z programu "Sanatorium Miłości" jest Iwona i Gerard. To właśnie ci seniorzy powiedzieli sobie jakiś czas temu sakramentalne tak, a na przyjęciu zatańczyli wzruszający pierwszy taniec. Oglądając wideo można uronić łezkę - przekonajcie się sami.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz są już dwa miesiące po ślubie. Świeżo upieczeni małżonkowie, których miłość zakwitła w programie "Sanatorium Miłości", co chwilę po swoim ślubie zbierali gratulacje i szczere życzenia od widzów. Nic dziwnego, w końcu to jedna z popularniejszych par, której perypetie można było oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Iwona i Gerard, których dzieli 19 lat różnicy, poznali się dokładnie podczas kręcenia drugiej edycji "Sanatorium miłości" i bardzo szybko się w sobie zauroczyli. Senior w pewnym momencie przyznał nawet przed kamerami, że kobieta wpadła mu w oko, a w jednym z odcinków wyznał jej miłość. Seniorzy zostali parą jednak dopiero dzień po finale programu i od tamtej pory są nierozłączni. W 2020 roku potwierdzili nie tylko związek, ale także to, że zamieszkali w jednym domu, natomiast w 2021 media obiegła informacja o zaręczynach. Gerard oświadczył się swojej partnerce w dniu swoich 80. urodzin.

Bożena z „Sanatorium miłości” jest otwarta na miłość i seks

Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości - ślub i pierwszy taniec

Najpierw relacja partnerska, później zaręczyny, aż w końcu przyszła pora na ślub! Iwona i Geraed z Sanatorium Miłości powiedzieli sobie sakramentalne tak dokładnie 5 sierpnia 2023 roku. Na kilka dni przed uroczystością gościli w Pytaniu na Śniadanie, gdzie zdradzili szczegóły ceremonii. Okazało się, że ich świadkami będą córka Gerarda i syn Iwony. Po wszystkim sieć obiegły zdjęcia z zaślubin seniorów, a także ich pierwszy taniec, który wzrusza do łez. Jak widać wiek to tylko cyferki, a miłość nie wybiera i może spotkać nas w każdym wieku!

Poniżej możecie zobaczyć nie tylko pierwszy taniec Iwony i Gerarda, ale także ich zdjęcia z zaślubin, które miały miejsce w 2023 roku.