Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

WYPROWADZKA

Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę. "Uciekam do lasu"

2024-02-16 15:29

Choć mogłoby się wydawać, że Warszawa jest idealnym miejscem dla młodych osób, nic z tych rzeczy. Przekonał się o tym Dawid Kwiatkowski, który stwierdził, że ma dość. Artysta chce się wyprowadzić i jak sam powiedział "uciec do lasu". Skąd taka decyzja? Dawid wyznał, że teraz jego życie przybiera to inną formę.

Dawid Kwiatkowski zyskał sławę lata temu. Od momentu wydania piosenki "Biegnijmy" i "Na zawsze" stał się bożyszczem nastolatek, które dorastały razem z nim i śledziły jego karierę. Dziś artysta ma na swoim koncie nie tylko wiele hitów, koncertów i nagród, ale także miano najlepszego trenera programu The Voice Kids. Niestety w najnowszym sezonie nie zobaczymy go na czerwonym fotelu, ponieważ sam zdecydował się zakończyć ten etap i pójść w inną stronę. Dziś wiemy już, że niebawem rusza w trasę koncertową "Pop romantyk", która cieszy się ogromnym zainteresowaniem jego fanów. Jak widać w życiu artysty zaszło sporo zmian, lecz okazuje się, że to nie koniec. Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę z Warszawy!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor gwiazdą na letnim obozie. Kosmiczna cena za kilka dni atrakcji

Fanki dzwonią do Dawida Kwiatkowskiego na żywo! Wywiad - Radio ESKA

Dawid Kwiatkowski chce uciec do lasu. Jaki jest powód?

Dawid Kwiatkowski pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. W młodym wieku wyprowadził się do Warszawy i wiódł samodzielne życie. Stolica była idealnym miejscem, gdy rozpoczynał swoją karierę, ponieważ właśnie tu odbywały się wszelkie duże wydarzenia i miał wszystko na wyciągnięcie ręki. Z czasem Warszawa zaczęła go jednak męczyć, o czym zdecydował się powiedzieć w rozmowie dla Meloradia:

- Wcześniej bardzo potrzebowałem Warszawy i centrum warszawy do życia. Byłem też młody. Byłem człowiekiem, który potrzebował wielu rozrywek pomiędzy pracą. Teraz bym wyszedł do klubu, to ktoś by musiał mi naprawdę zapłacić albo zorganizować swoje urodziny, to może bym się pojawił - powiedział artysta.

Dawid Kwiatkowski nie planuje jednak wrócić w rodzinne strony. Zamierza przeprowadzić się za Warszawę, gdzie będzie cisza, spokój i... las.

- Uciekam z Warszawy już niebawem. Niedaleko, ale już potrzebuję lasu. Jak emeryt, faktycznie. Uciekam do lasu i chcę, żeby mój pies, a w przyszłości mam nadzieję kilka psów, żebym mógł otwierać taras i po prostu żeby mogły sobie wyjść, a nie: 7 rano, klatka schodowa. Takie było moje marzenie od zawsze, nigdy nie mieszkałem w domu i myślę, że to też przyniesie wiele muzycznych fajnych rzeczy - zdradził w Meloradiu.

Na szczęście Dawid Kwiatkowski nie wyprowadza się bardzo daleko, dlatego jego fani mogą być spokojni. Dawid nadal będzie pojawiać się wydarzeniach, rozgłośniach radiowych i w telewizji, a w dodatku nadal będzie koncertować!