Dawid Kwiatkowski i Kuba Adamiak rywalizują! Ten challange przejdzie do historii

i

Autor: Weronika Adamska Dawid Kwiatkowski i Kuba Adamiak rywalizują! Ten challange przejdzie do historii

CHALLANGE Z GWIAZDĄ

Dawid Kwiatkowski i Kuba Adamiak rywalizują! Ten challange przejdzie do historii

2023-04-21 9:00

Dawid Kwiatkowski otwiera kawiarnię w Paryżu. Nowy singiel Café de Paris dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych a klip na YouTube. Dawid Kwiatkowski był gościem w poranku Radia SuperNova. Zmierzył się w specjalnym challange, który wymyślił mu nasz prowadzący Kuba Adamiak.

Utwór Café de Paris jest dla Dawida Kwiatkowskiego szczególny, bo związany z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Osadzony w tkance miasta, niezwykle klimatyczny klip, jest opowieścią o tym, jak mogłoby wyglądać życie artysty właśnie tam – w Paryżu, pokazując jednocześnie jego najbardziej urokliwe zakamarki. Dawid dzieli miłość do tego miasta razem z bratem mieszkającym tam na stałe, stąd pomysł na realizację teledysku właśnie tam.

Dawid Kwiatkowski i Kuba Adamiak rywalizują!

Dawid Kwiatkowski był gościem w poranku Radia SuperNova. Kuba Adamiak postanowił, że przed premierą utworu Cafe de Paris na antenie, zmierzy się z artystą w niecodziennej konkurencji. Otóż w SuperNovej odbyły się pierwsze mistrzostwa świata w jedzeniu croissant na czas! Kto wygrał? Jak przebiegała wizyta Dawida Kwiatkowskiego w studiu? Posłuchaj podcastu już teraz tylko na radiosupernova.pl.

Listen to "Dawid Kwiatkowski i Kuba Adamiak w niecodziennym challange! Artysta był w szoku. SUPERNOVY DZIEŃ" on Spreaker.

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki: