Doda z mamą

i

Autor: screen z IG/polsatofficial, AKPA

RODZICE GWIAZD

Dariusz Pachut spacerował z mamą Dody za rękę. Nagranie rozczuliło internautów

2023-10-11 11:02

Po ostatnim koncercie Dody, sieć obiegło rozczulające nagranie. Widać na nim Wandę Rabczewską, która za kulisami muzycznego wydarzenia swojej córki spaceruje z Dariuszem Pachutem za rękę. Choć ostatnio nad relacją artystki z mężczyzną wisiały czarne chmury, to wygląda na to, że teraz pojawiło się słońce.

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta to bardzo gorący temat, który przez ostatnie tygodnie przewijał się w mediach. Wszystko zaczęło się od śledztwa internautów, którzy odkryli, że artystka i zdobywca wodospadów, nie obserwują się już na Instagramie. Nauczona doświadczeniem Doda, nie zdradzała publicznie co zadziało się w jej życiu prywatnym, jednak fani widzieli w jej oczach dużo smutku. Mimo kiepskiego samopoczucia, Doda zaczęła intensywnie pracować nad swoją jesienną trasą koncertową Aquaria Tour, co można było zobaczyć dokładnie w jej najnowszym programie "Doda. Dream show". Za nami pierwsze koncerty, które odbyły się w Warszawie i na których zadziało się prawdziwe Las Vegas. Ku zdziwieniu wszystkich nie tylko po koncercie "Roztańczony PGE Narodowy", ale i po muzycznej imprezie Aquaria Tour, można było zobaczyć za kulisami Dariusza Pachuta.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka Dody na oczach publiczności. Wybrnęła po mistrzowsku!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Mama Dody spaceruje z Dariuszem Pachutem za rękę

Okazuje się, że nie tylko kulisami koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" Doda mogła ponownie liczyć na obecność Dariusza Pachuta, ale także po swoich koncertach na trasie Aquaria Tour. Mężczyzna wielokrotnie spacerował korytarzami hali, był blisko ścianki zdjęciowej, ale sytuacja z mamą piosenkarki rozczuliła wszystkich najbardziej. Internet obiegło urocze nagranie, na którym ukochany Dody spaceruje za kulisami koncertu z Wandą Rabczewską. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że Dariusz Pachut chodził korytarzami z mamą swoje ukochanej za rękę. Zdobywca wodospadów ewidentnie wspierał seniorkę, by bezpiecznie przeszła przez zatłoczone korytarze.

- Ojejku urocze strasznie😍 strasznie się ciesze ze są razem❤️ Niech będą szczęśliwi ❤️

- Słodkie 🥰 chłop na medal 😁

- Ojej ależ to kochane 🥺

- Przystojny i opiekuńczy!