Doda

i

Autor: screen z Facebook/POLSAT, AKPA

GWIAZDY

Doda pokazała, że nie jest divą tylko swojską dziewczyną. Umyła włosy w wiadrze

2023-10-04 10:01

Doda w ostatnim czasie żyje bardzo intensywnie i nie zawsze ma czas, by na przykład w spokoju umyć włosy w domowej łazience. W najnowszym odcinku programu "Doda. Dream show" artystka pokazała, że nie jest divą tylko swojską dziewczyną, która nawet na stacji benzynowej może umyć sobie włosy. Mamy nagranie!

Doda to szalona aparatka, która już nie raz została tak nazwana przez swoich fanów. Właśnie za to kochają ją najbardziej, za jej spontaniczność, poczucie humoru i za to, że jest po prostu sobą. Od września 2023 roku możemy oglądać w Polsacie jej najnowszy program "Doda. Dream show" w którym pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy nad zbliżającą się trasą koncertową "Aquaria Tour", ale także swoje prawdziwe oblicze. Publiczność mogła poznać relacje Rabczewskiej ze współpracownikami, ale także zobaczyć, że mimo wizerunku kreowanego w show-biznesie, Doda tak naprawdę jest introwertykiem ceniącym sobie spokój i wolność. W najnowszym odcinku programu, mogliśmy zobaczyć artystkę nawet w naturalnej odsłonie. Tym razem Doda zaskoczyła dosłownie wszystkich i pokazała, że nie jest divą lecz normalną, swojską dziewczyną.

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Doda pokazała prawdziwe oblicze

Doda to kobieta rakieta, która na scenie wygląda jak milion dolarów. W najnowszym odcinku programu, artystka pokazała jak naprawdę wygląda szykowanie się do ważnych spotkań czy też występów. W niektórych momentach nie spędza czas przed lustrem w garderobie ze sztabem profesjonalistów, lecz wybiera wiadro i na kolanach sama myje sobie w nim włosy. To nie żart! Doda pokazała, że nie jest divą tylko prostą dziewczyną i dodała, że niczego się nie boi. Nie jest dla niej straszny publiczny toi toi, czy mycie włosów na stacji benzynowej, co robiła już wielokrotnie:

- Ja jestem totalnie swojska dziewczyna (...) Ja na czworaka w błocie chodziłam pod różnymi scenami, wychodziłam czołgając się po jakichś rurach żeby tylko efektownie wyjść spod sceny (...) Znaczy dla mnie takie rzeczy w ogóle nie robią wrażenia. Ja naprawdę podczas tych tras koncertowych myłam włosy na stacjach benzynowych, nie stacjach, w różnych miejscach. Z toi toi-ami za pan brat. Ja nie jestem z tych lasek, które się brzydzą, nie pójdą, wielkie gwiazdy, divy. 

Właśnie taką Dodę jej fani uwielbiają. Konkretną, pewną siebie i normalną, która bierze życie pełnymi garściami i nie boi się tego, co dla niektórych może być wstydliwe. Poniżej publikujemy Wam urywek odcinka "Doda. Dream show" w którym artystka myła włosy klęcząc na podłodze przed wiadrem wody. 

ZOBACZ TAKŻE: Doda i Dariusz Pachut znowu razem? Przyłapano ich za kulisami!