Czesław Mozil

i

Autor: AKPA Czesław Mozil

Czesław Mozil - wiek, żona, wzrost, dzieci, koncerty, Mam Talent, Azja Express, Instagram

2023-03-11 21:49

Zanim Czesław Mozil rozpoczął karierę muzyczną, pracował. jako roznosiciel gazet, bileter w kinie, pedagog w przedszkolu, a także w restauracji McDonald’s. W późniejszym okresie dorabiał jako pracownik na budowie, dozorca na osiedlu, a nawet jako współwłaściciel baru Kulkafeen w centrum Kopenhagi. Dziś jest popularnym artystą, a także osobowością telewizyjną.

Kim jest Czesław Mozil? Internauci intensywnie poszukują w sieci fraz na jego temat takich jak: wiek, żona, wzrost, dzieci, Azja Express i nie tylko! Czesław Mozil to duńsko-polski piosenkarz pochodzenia ukraińsko-polskiego, autor tekstów, kompozytor, muzyk, akordeonista, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Otóż jako dziecko śpiewał w chórze kościelnym w kościele Świętej Anny na wyspie Amager,a w wieku 10 lat zaczął grać na pianinie. Rok później rozpoczął naukę gry na akordeonie i grał nawet na nim w zespole Brøndby Harmonika Klub. W późniejszych latach zdobył rozpoznawalność będąc jurorem w czterech edycjach X Factor. Wiosną 2023 roku zobaczymy go wraz z żoną w nowej edycji programu Azja Express.

Szybkie pytania - Borysewicz

Czesław Mozil - wiek, wzrost

Ile lat ma Czesław Mozil? Artysta urodził się dokładnie 12 kwietnia 1979 roku w Zabrzu, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończy 44 lata. Internautów ciekawi także to, ile wzrostu ma Czesław Mozil? Okazuje się, że mężczyzna mierzy około 165 cm wzrostu.

Czesław Mozil - żona, dzieci

Serce Czesława Mozila jest od dawna zajęte. Artysta 17 grudnia 2016 roku poślubił Dorotę Zielińską, z którą współtworzy marki odzieżowe Czesiociuch oraz Cześć i Sława by Mozil. Wiele osób mówi o nich, że są parą z niespotykanym poczuciem humoru. Czy Czesław Mozil ma dzieci? Artysta nie ma dzieci i wiele razy wspominał w wywiadach, że z żoną nie planują powiększać swojej rodziny.

Czesław Mozil - Instagram

Czesław Mozil jest aktywny na Instagramie, gdzie publikuje nie tylko zdjęcia, ale też relacje. Znajdziecie go wpisując jego imię i nazwisko lub nick @czeslaw.mozil.oficjalne.

Sonda
Czesław Mozil - lubisz twórczość tego artysty?