METAMORFOZA

Doda skończyła 40 lat. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej. Pamiętacie ją z początków kariery?

2024-05-23 9:12

Doda to zdecydowanie najpopularniejsza i najbardziej gorąca piosenkarka w naszym kraju. Jej głosem zachwyca się każdy, ale to samo można powiedzieć o jej urodzie i wysportowanej sylwetce, na którą gwiazda ciężko sobie zapracowała. Pamiętacie jednak jak artystka wyglądała, gdy zaczynała karierę? Przypominamy Wam jej zdjęcia z młodości, początków kariery i nie tylko!

Doda, która tak naprawdę nazywa się Dorota Rabczewska, to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Czego się nie dotknie, robi to perfekcyjnie, a w dodatku wygląda zniewalająco! Jej miłość do muzyki trwa od dziecka, jednak poważna kariera nadeszła w 2000 roku, kiedy to Doda spośród setki kandydatek została wybrana na wokalistkę nowo powstałego zespołu Virgin i szybko stała się gwiazdą o której było głośno. Piosenki takie jak Dżaga, 2 Bajki, Szansa, czy też Znak Pokoju stały się prawdziwymi hitami i są nimi do dzisiaj. Doda odeszła jednak od Virgin w 2006 roku i zaczęła karierę solową. Nie dość, że tworzyła kolejne muzyczne perełki to w 2007 roku zasiadła także na fotelu jurora w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Szybko sprawiła, że cała Polska miała ją na językach i tak jest do dzisiaj. Doda cały czas błyszczy, spełnia się w muzyce, ale dodatkowo pojawiła się jakiś czas temu w Polsacie ze swoim programem Doda. 12 kroków do miłości i Doda. Dream Show.

ZOBACZ TAKŻE: Fani Dody chcą by kandydowała na prezydenta Polski. Gwiazda odpowiedziała

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Doda kiedyś i dziś - ZDJĘCIA

Doda zaczynając karierę wyglądała całkiem inaczej niż dzisiaj. Specjalnie dla Was odkopaliśmy stare zdjęcia artystki z jej dzieciństwa, ale także z początków kariery. Obejrzyjcie naszą galerię poniżej - będziecie zaskoczeni! Doda zmieniła się nie do poznania!

Tak Doda wyglądała w wieku 16 lat. Szok - to naprawdę ona?

Listen on Spreaker.