Paweł Dudek - Czadoman

i

Autor: TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS Paweł Dudek - Czadoman

Czadoman - kim jest Paweł Dudek? WIEK, WZROST, ŻONA, DZIECI, PIOSENKI, INSTAGRAM

2022-08-05 15:55

Czadoman to jeden z popularniejszych wokalistów w branży disco-polo. Artysta w swojej karierze, która zresztą trwa od 2013 roku, wylansował wiele hitów. Do jego najpopularniejszych kawałków należy zdecydowanie piosenka 'Ruda tańczy jak szalona', która od lat jest cały czas jest na topie. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Czadoman - wiek, wzrost, żona, dzieci, piosenki, Instagram takie frazy interesują wiele osób, które przeglądają internet by znaleźć jak najwięcej informacji o wokaliście. Czadoman to artystyczny pseudonim, który podczas swojej muzycznej kariery przybrał Paweł Dudek. Mało kto wie, ale artysta swoją karierę zaczynał jako wokalista zespołu Arena, który wykonywał muzykę rockową. Od 2013 roku występuje jednak pod pseudonimem Czadoman i zdecydowanie podbija branżę disco-polo. Podczas prężnie rozwijającej kariery, muzyk wylansował hity takie jak: Ruda tańczy jak szalona, czy też Chodź na kolana, które na YouTube notują miliony odsłuchań na samym YouTubie.

Czadoman ma na swoim koncie także inne sukcesy. Artysta był jednym z jurorów programu Polo TV - Disco Star, można go było oglądać w teleturnieju Koło Fortuny, a w 2019 roku na parkiecie rozrywkowego show Polsatu - Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Rok później fani mogli oglądać go w Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie dotarł do finału, wygrywając go. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?

Czadoman - wiek, wzorst

Ile lat ma Czadoman, czyli Paweł Dudek? Wiek artysty nie jest żadną tajemnicą. Artysta urodził się 8 lutego 1986 w Opalewie, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończył 36. lat. Ile ma wzrostu? To kwestia, której również poszukują internauci. Z informacji zamieszczonych w sieci wynika, że Czadoman mierzy 184 cm wzrostu.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir z muzyczną nowością 'Andrzej'. W klipie wystąpił Filip Lato i nie tylko!

Czadoman - żona, dzieci

Czy Czadoman ma żonę? Serce wokalisty jest zajęte, a jego żoną jest Mirosława Dudek z którą ma dwie córki Magdę i Polę. Co ciekawe, artysta związany był kiedyś z Justyną Karcz i Magdą Pyznar.

Czadoman - piosenki

Czadoman ma na swoim koncie wiele kawałków. Do jego najpopularniejszych piosenek należą utwory o tytułach:

  • Ruda tańczy jak szalona
  • Chodź na kolana
  • Jedziemy z blondi
  • Kotek i myszka (Pobawimy się)

Czadoman pokazał się również swoim fanom w romantycznym wydaniu. Wokalista 12 maja 2022 roku, zaprezentował wszystkim kawałek Pierwszy Taniec, który z pewnością będzie hitem nadchodzących wesel.

Czadoman - Instagram

Czadoman jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko - Paweł Dudek, lub oficjalną nazwę konta @czadoman.

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)